Current Image

Filtry

BATERIE WANNOWE GROHE

3 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie wannowe Grohe

Baterie wannowe Grohe już od wielu lat są na rynku armatury łazienkowej synonimem najwyższej jakości. Baterie wannowe Grohe stanowią połączenie zaawansowanej technologii, nowoczesnego designu i rozwiązań proekologicznych. Marka ta od lat wdraża w swoich produktach rozwiązania, które mają na celu zmniejszenie ilość zużywanej na co dzień wody. Wysoka jakość baterii wannowych Grohe potwierdzona jest znakiem „Made in Germany”. W przeciwieństwie do wielu konkurencyjnych marek firma Grohe zrezygnowała z produkcji w krajach azjatyckich. Kluczowe elementy baterii Grohe powstają w niemieckich fabrykach i spełniają nawet najwyższe wymagania jakościowe.

Baterii wannowych Hans Grohe nie mogło oczywiście zabraknąć w ofercie sklepu internetowego Komfort. Do Waszej dyspozycji jest linia wyselekcjonowanych baterii wannowych marki Grohe. Dołożymy również wszelkich starań, aby nasza oferta była stale poszerzana o nowe baterie do wanny z katalogu Grohe.

Baterie wannowe Grohe ścienne czy wolnostojące?

Baterie wannowe Grohe to zarówno modele ścienne, na i podtynkowe, jak i baterie wolnostojące. Baterie wannowe Grohe natynkowe to uniwersalny wybór, który sprawdzi się zarówno w klasycznych, jak i w wielu nowoczesnych łazienkach. Zaletą tego rodzaju baterii do wanny Grohe jest również ich łatwy montaż i możliwość bezinwazyjnej wymiany. Z kolei na baterie wannowe podtynkowe Grohe decydujemy się najczęściej w aranżacjach, które stawiają przede wszystkim na minimalizm i nowoczesny design.

Nieco innym rodzajem baterii wannowych są tak zwane baterie wolnostojące Grohe. Montuje się je najczęściej obok wanny, co pozwala stworzyć oryginalną i niepowtarzalną aranżację łazienki. Decydując się na baterie wannowe wolnostojące Grohe, musimy jednak dysponować odpowiednią ilością wolnego miejsca i zaplanować wcześniej umiejscowienie przyłącza do tego rodzaju baterii. Baterie wolnostojące Grohe mogą być ciekawym dodatkiem zarówno do łazienki nowoczesnej, jak i stylizacji inspirowanej klimatami retro.

Zobacz powiązane produkty