Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE ŚCIENNE (NATYNKOWE)

46 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe ścienne natynkowe

Po baterie umywalkowe ścienne natynkowe sięgamy chętnie już od wielu lat. Łatwość montażu i duża ilość dostępnych wzorów sprawiają, że to klasyczne rozwiązanie nadal sprawdza się zarówno w przypadku dużych, przestronnych łazienek, jak i niewielkich toalet. W stałej ofercie sklepu internetowego Komfort dostępnych jest zawsze co najmniej kilkadziesiąt modeli umywalkowych baterii ściennych natynkowych. Są to baterie z najnowszych katalogów czołowych producentów z Polski i Europy jak, chociażby Omnires, Deante, Kuchinox, Laveo czy Cersanit. Niezależnie od tego, czy urządzacie nową łazienkę, czy też planujecie wymianę starej baterii umywalkowej, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Bateria natynkowa umywalkowa – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

Co przemawia za wyborem baterii umywalkowej natynkowej? Największym plusem tego rodzaju baterii jest ich stosunkowo łatwy montaż. Cała konstrukcja baterii znajduje się w łatwo dostępnej przestrzeni na zewnątrz ściany. Jest to również bardzo duże ułatwienie w przypadku serwisowania lub wymiany baterii na inny model. Wymieniając ścienne baterie umywalkowe natynkowe, nie musimy zrywać płytek ani kuć otworów w ścianie.

Sporym atutem jest również duża ilość dostępnych wzorów i modeli baterii umywalkowych natynkowych. Różnorodność ta dotyczy zarówno konstrukcji natynkowych baterii umywalkowych, jak i ich stylu, czy nawet kolorów. Do wyboru mamy więc natynkowe baterie umywalkowe dwu i jednouchwytowe. Dużo popularniejszym rozwiązaniem są oczywiście baterie z jednym manipulatorem, który pozwala sterować zarówno mocą, jak i temperaturą strumienia. Urządzając stylową łazienkę, nie musimy ograniczać się do umywalkowych baterii w kolorze srebrnym. Wielu producentów armatury posiada w ofercie również natynkowe baterie do umywalek czarne i białe. Sporą popularnością cieszą się również natynkowe baterie umywalkowe złote i miedziane. W tych kolorach dostępne są najczęściej baterie umywalkowe w klimacie retro.

Zobacz powiązane produkty