Current Image

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE UMYWALKOWE

146 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe umywalkowe

Baterie podtynkowe umywalkowe pozwalają nie tylko zaoszczędzić miejsce nad umywalką. Podtynkowe baterie do umywalki to również świetny sposób na uzupełnienie aranżacji designerskiej i minimalistycznej łazienki. Na czym polega fenomen umywalkowych baterii podtynkowych? Tego rodzaju baterie są w większości ukryte w ścianie. Zwykle na powierzchni płytek znajduje się wyłącznie wylewka i uchwyt pozwalający na ustawienie temperatury i mocy strumienia. Dzięki temu strefa umywalkowa prezentuje się bardzo nowocześnie i atrakcyjnie.

Baterie podtynkowe umywalkowe w sklepie Komfort to ponad 50 modeli czołowych producentów armatury. Mamy nadzieję, że w naszej ofercie podtynkowych baterii umywalkowych, znajdziecie model idealny do Waszej łazienki.

Baterie podtynkowe do umywalki – jaki kolor wybrać?

Czasy, gdy baterie umywalkowe dostępne były wyłącznie w kolorze srebrnym mamy już dawno za sobą. Dziś, w nowych kolekcjach producentów armatury łazienkowej znajdziemy baterie podtynkowe do umywalki w różnych wersjach kolorystycznych. Obok klasycznych, chromowanych modeli wiele marek oferuje również baterie podtynkowe do umywalki w kolorze czarnym lub białym. Takie modele podtynkowych baterii do umywalki to domena przede wszystkim nowoczesnych łazienkowych aranżacji. Po czarną baterię podtynkową do umywalki możemy sięgnąć, na przykład urządzając łazienkę w stylu loftowym lub industrialnym. Czarne i białe baterie podtynkowe mogą sprawdzić się świetnie również w przypadku minimalistycznej łazienki w stylu skandynawskim. Wbrew obiegowej opinii dobrej jakości podtynkowe baterie umywalkowe czarne czy białe wcale nie są trudniejsze w codziennej pielęgnacji niż baterie chromowane.

Bardzo modnym rozwiązaniem są również baterie podtynkowe do umywalki w kolorze złotym lub miedzianym. Modele złote mogą być idealnym dodatkiem zarówno do łazienki klasycznej, jak i wnętrza w stylu glamour. Złoty kolor baterii będzie się świetnie komponował na przykład z białymi płytkami imitującymi marmur. Z kolei miedziane baterie podtynkowe do umywalki to dodatek, który możemy wykorzystać zarówno w łazience industrialnej czy loftowej, jak i we wnętrzach inspirowanych klimatami vintage.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.