Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE TRES

43 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe Tres

Bateria to niewielki, lecz bardzo ważny element aranżacyjny. Od stylu, w którym będzie utrzymana, jej wysokości oraz koloru zależy to, czy umywalka zyska elegancki, nowoczesny czy tradycyjnych charakter.

Baterie umywalkowe Tres – jakość w przystępnej cenie

Hiszpańska marka Tres jest obecna na europejskim rynku od 1968 r. Jej założyciele od samego początku stawiali na wysoką jakość oraz funkcjonalność produktów. Dlatego też niezależnie od tego, na który model się zdecydujesz, możesz być pewien, że zamawiając baterię umywalkową Tres, otrzymasz starannie wykonany produkt.

W naszym sklepie wybierać możesz spośród modeli w najmodniejszych kolorach: złotym, srebrnym oraz czarnym. Tylko do Ciebie zależy również, czy postawisz na baterie umywalkowe Tres w klasycznym, czy nowoczesnym stylu.

Bateria Tres umywalkowa: wysoka czy niska?

Jaki rodzaj baterii sprawdzi się najlepiej w Twojej łazience? Wszystko zależy od aranżacji wnętrza oraz rozmiarów samej umywalki.

Jeśli szukasz dodatków do niewielkiej umywalki, zwróć uwagę na niższe baterie umywalkowe Tres. Nie przytłoczą one optycznie misy umywalki oraz ułatwią Ci mycie rąk (unikniesz rozpryskiwania się kropli wody wokół umywalki). Możesz również zdecydować się na baterie umywalkowe Tres podtynkowe. Taki model pozwoli Ci zaoszczędzić miejsce na blacie umywalki. Nawet jeśli jest on bardzo mały, ustawisz wówczas na nim najpotrzebniejsze przybory.

W małych łazienkach bardzo dobrze sprawdzają się tradycyjne, chromowane modele baterii – dopasujesz je do wnętrza w każdym stylu! Możesz także wybrać baterie w kolorze złotym, które odbiją światło i dodadzą łazience eleganckiego charakteru.

Do dużych umywalek dobierz z kolei jedne z wyższych baterii umywalkowych Tres. Modele chromowane wprowadzą do wnętrza odrobinę klasyki i elegancji. Z kolei baterie w kolorze czarnym sprawią, że Twoja łazienka będzie wyglądała bardzo nowocześnie! Wysoka bateria umywalkowa Tres zapewni Ci sporo miejsca podczas mycia rąk – na pewno nie uderzysz dłońmi o kran lub misę umywalki! Pamiętaj jedynie, że misa powinna być głęboka. Zyskasz wówczas pewność, że woda nie znajdzie się na blacie umywalki lub – co gorsza – Twoim ubraniu.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.