Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE OMNIRES

149 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe Omnires

Baterie umywalkowe należą do szczególnie istotnych elementów wyposażenia łazienki. Urządzenia marki Omnires cieszą się szczególną popularnością wśród osób poszukujących komfortowych i zaawansowanych technicznie rozwiązań oraz doskonałego wzornictwa.

Wśród baterii umywalkowych Omnires znajdują się modele z głowicami wyposażone w mechanizmy ciśnieniowe oraz systemy umożliwiające samozamykanie się baterii. Dają one możliwość regulacji ciśnienia wypływającej wody, dzięki czemu można łatwo dopasować je do swoich potrzeb.

Wiele modeli posiada możliwość zamontowania opcjonalnego regulatora temperatury, co dodatkowo poprawia komfort oraz bezpieczeństwo użytkowania. W połączeniu z wysoką jakością materiałów oraz doskonałym designem sprawia to, że baterie łazienkowe Omnires spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób.

Baterie umywalkowe Omnires – opinie

Producent baterii umywalkowych Omnires jest obecny na rynku od 1990 roku. Marka cały czas się rozwija, wdrażając do swoich produktów najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, stawiając na funkcjonalność oraz doskonały wygląd produktów. Z tego powodu baterie umywalkowe Omnires cieszą się opinią niezawodnych i wygodnych w użyciu.

Różnorodność wzorów sprawia, że możliwy jest dobór idealnej baterii do każdej łazienki. Mogą być one montowane na umywalkach lub w ścianie (podtynkowo i natynkowo). Decyzję o tym, jaki typ montażu zostanie zastosowany, należy podjąć już na etapie budowy lub remontu łazienki – określa to bowiem kierunek prac modernizacyjnych lub wykończeniowych.

Baterie podtynkowe to dobre rozwiązanie dla osób stawiających na minimalistyczny wystrój łazienki. Z kolei w systemach wannowych i prysznicowych najczęściej stosuje się rozwiązania natynkowe.

Do najpopularniejszych rozwiązań należą baterie sztorcowe, montowane na umywalkach. Decydując się na ten rodzaj baterii Omnires należy zwrócić uwagę, czy wybrana umywalka posiada odpowiedni otwór montażowy. Jeśli nie, można zlecić jego wywiercenie specjalistom lub wybrać wysoką baterię, montowaną na blacie.

Zobacz powiązane produkty