Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE KLUDI

86 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe Kludi

Niemiecka marka Kludi może poszczycić się już niemal 100-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji wysokiej jakości armatury łazienkowej i kuchennej. Baterie umywalkowe Kludi zdobyły uznanie w wielu krajach na całym świecie. Podobnie jak inne produkty tej marki, baterie umywalkowe Kludi stanowią połączenie niemieckiej precyzji i innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Baterie umywalkowe Kludi w sklepie Komfort to ponad 60 różnych modeli. W naszej ofercie znajdziecie zarówno baterie umywalkowe Kludi do nowoczesnej łazienki, jak i modele o uniwersalnym, klasycznym designie. W nowoczesnym wnętrzu, poza klasycznymi bateriami chromowanymi, możemy sięgnąć po baterie umywalkowe Kludi czarne. Z kolei ciekawym dodatkiem do klasycznej łazienki może być bateria umywalkowa Kludi złota.

Niezależnie od tego, jakie trendy zainspirowały Wasz projekt łazienki, zapraszamy do zapoznania się z pełnym asortymentem baterii łazienkowych Kludi dostępnych aktualnie w naszym sklepie.

Bateria umywalkowa Kludi podtynkowa czy stojąca?

W ofercie baterii umywalkowych Kludi dostępne są zarówno baterie podtynkowe, jak i baterie stojące, montowana na umywalce lub bezpośrednio na blacie. To, jaki rodzaj baterii umywalkowej Kludi wybrać, zależy przede wszystkim od naszych preferencji i tego, w jakim stylu chcemy urządzić naszą łazienkę. Bateria umywalkowa Kludi podtynkowa sprawdzi się przede wszystkim w nowoczesnych, minimalistycznych wnętrzach. Na baterie podtynkowe Kludi najlepiej zdecydować się już na etapie urządzania łazienki lub jej generalnego remontu. Baterie podtynkowe wymagają bowiem odpowiedniego przygotowania instalacji. Nieco bardziej uniwersalne są pod tym kątem stojące baterie umywalkowe Kludi. W tej kategorii możemy wybrać pomiędzy modelami montowanymi na umywalce, a coraz popularniejszymi bateriami umywalkowymi montowanymi na powierzchni blatu. Po takie baterie umywalkowe Kludi możemy sięgnąć na przykład, gdy zdecydowaliśmy się na nowoczesną umywalkę nablatową.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.