Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE GROHE

20 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe Grohe

Baterie Grohe nie wymagają chyba specjalnych rekomendacji. Od dziesiątek lat jest to jedna z najbardziej cenionych marek armatury łazienkowej. Baterie umywalkowe Grohe to prawdziwe ucieleśnienie niemieckiej precyzji i dokładności. Łączą one w sobie funkcjonalność, wysoką jakość zastosowanych materiałów i dbałość o najmniejsze detale.

Baterie umywalkowe Grohe w sklepie internetowym Komfort to kilkadziesiąt modeli wyselekcjonowanych z najpopularniejszych kolekcji tej marki. Jeśli szukacie niezawodnej baterii na lata o klasycznym, ponadczasowym designie, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie umywalkowe Hans Grohe są aktualnie dostępne w naszym sklepie. Cały czas staramy się również poszerzać naszą ofertę produktów tej marki o modele baterii umywalkowych i wannowych z najnowszych kolekcji.

Bateria umywalkowa Grohe Essence, Eurosmart czy Start?

W naszym sklepie online znajdziecie baterie umywalkowe Grohe z kilku różnych kolekcji. Dużą popularnością wśród naszych klientów cieszą się między innymi:

  • Baterie umywalkowe Grohe Essence – to jedna z kolekcji tego producenta, która jest połączeniem funkcjonalności, komfortu i ponadczasowych prostych, ale eleganckich form. Każda bateria umywalkowa Grohe Essence posiada specjalną chromowaną powłokę Grohe StarLight®. W bateriach tych zastosowano również szereg opatentowanych rozwiązań mających na celu zmniejszenie zużycia wody.
  • Baterie umywalkowe Grohe Eurosmart – to jedna z najpopularniejszych i najczęściej wybieranych linii produktów tej marki. Bateria umywalkowa Grohe Eurosmart to łazienkowa klasyka, która znajdzie zastosowanie zarówno w domu, jak i w obiektach użyteczności publicznej.
  • Baterie umywalkowe Grohe Start – to kolekcja baterii umywalkowych dla osób, które szukają niedrogiego, a przy tym niezawodnego rozwiązania. Ceny baterii umywalkowych Grohe Start zaczynają się już od około 200 zł. Niższa cena nie oznacza jednak rezygnacji z oferowanej przez tę markę wysokiej jakości wykonania.


Decydując się na gres polerowany, warto pamiętać, że ma on bardzo gładką i śliską powierzchnię. W związku z tym nie zaleca się stosowania tego rodzaju płytek na zewnątrz. Nawet niewielka warstwa wilgoci na gresie polerowanym może sprawić, że nawierzchnia stanie się bardzo śliska.

Zobacz powiązane produkty