leftImage
Multirabaty
- więcej kupujesz, więcej zyskujesz. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE ZŁOTE

99 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe złote

Stosowane umiejętnie i z umiarem dodatki w kolorze złotym mogą nadać elegancki charakter niemal każdemu wnętrzu. Projektanci wnętrz nie raz udowodnili nam, że po złote dodatki, jak chociażby baterie umywalkowe złote możemy sięgnąć zarówno w przypadku nowoczesnych aranżacji, jak i wnętrz inspirowanych klasyką.

W naszym sklepie internetowym baterie umywalkowe złote to około 50 różnych modeli. Są to zarówno złote baterie umywalkowe stojące, jak i baterie ścienne montowane nad umywalką. Oferowane w naszym sklepie baterie umywalkowe złote pochodzą z katalogów czołowych polskich i europejskich producentów armatury. Są to między innymi baterie umywalkowe złote Omnires, Cersanit, Laveo, Valvex czy Tres.

Baterie umywalkowe – złoto szczotkowane czy lustrzane?

W zależności od stylu i sposobu wykończenia baterie umywalkowe złote możemy wykorzystać w naprawdę różnych aranżacjach wnętrz. Bardzo dużą popularnością cieszą się baterie umywalkowe złoto szczotkowane. Tego rodzaju baterie są zdecydowanie bardziej uniwersalne i praktyczne niż złote baterie na wysoki połysk. Baterie umywalkowe w kolorze szczotkowanego złota wykorzystać możemy w łazienkach klasycznych, aranżacjach inspirowanych skandynawskim minimalizmem, czy też nowoczesnych wnętrzach. Przywodzące na myśl mosiądz baterie umywalkowe złoto szczotkowane mogą być dodatkiem również do surowych łazienek w stylu industrialnym. Taka złota bateria łazienkowa może skutecznie przełamać monotonię i ascetyczny charakter takiej łazienki. Na baterie umywalkowe w kolorze szczotkowanego złota możemy zdecydować się również w przypadku niektórych łazienek inspirowanych trendami retro czy vintage. Taka bateria może być na przykład ozdobą łazienki w stylu prowansalskim.

W naszej ofercie znajdziecie jednak również błyszczące baterie umywalkowe złote. Po takie modele możemy sięgnąć, aranżując na przykład łazienkę w stylu glamour. Złote baterie umywalkowe lustrzane sprawdzą się także w przypadku wnętrz inspirowanych klasycznym stylem pałacowym.

Szczególnie efektownie może wyglądać połączenie takiej baterii umywalkowej w kolorze złotym z płytkami imitującymi naturalny marmur.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.