Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE MOSIĄDZ

16 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe mosiądz – trwałe i ponadczasowe

O ostatecznym wyglądzie łazienki bardzo często decydują dodatki. To dzięki nim pomieszczenie nabiera charakteru. Brak odpowiedniego wykończenia może zepsuć najbardziej przemyślany projekt wnętrza. Do takich elementów wyposażenia łazienki należą baterie umywalkowe. Do łazienki w stylu retro lub glamour warto wybrać mosiężną baterię umywalkową.

Mosiądz to wytrzymały i ciekawej barwy materiał, który nada baterii umywalkowej niepowtarzalnego stylu. W łazienkach urządzonych w sposób klasyczny i elegancki, nawiązujący do dawnych epok dodatki z mosiądzu są wręcz nieodzowne. Mosiężne baterie umywalkowe dobrze wyglądają także w łazienkach nowoczesnych.

Dzięki trwałości i uniwersalności tego stopu baterie umywalkowe z mosiądzu posłużą Ci długie lata. Mosiądz jest przy tym elegancki i nadaje wnętrzu klasy. Co ważne – mosiężne baterie łazienkowe występują w wielu wariantach – dzięki temu spodobają się zarówno miłośnikom stylu nowoczesnego, jak i tych bardziej tradycyjnych aranżacji.

Mosiężne baterie umywalkowe świetnie wyglądają w łazience glamour w odsłonie nowoczesnej – na przykład w połączeniu z minimalistyczną czarną wanną. Jeśli łazienka nawiązuje do klasycznego stylu glamour – baterię umywalkową z mosiądzu najlepiej zestawić z wanną na ozdobnych, również mosiężnych nóżkach.

Mosiężna bateria umywalkowa nie tylko w stylu retro

Bateria umywalkowa z mosiądzu to doskonały wybór do łazienki w stylu retro. Wolnostojąca wanna postawiona na mosiężnych nóżkach w połączeniu z mosiężną armaturą przywodzi na myśl dawne, przedwojenne pokoje łazienkowe z żeliwnymi grzejnikami. Do takiej stylizacji najlepiej wybrać dwuuchwytową baterię umywalkową, która nada łazience elegancki klimat vintage.

W łazience w stylu retro świetnie sprawdzi się także bateria umywalkowa w kolorze antyczny mosiądz. Sprawia on wrażenie nieco bardziej przybrudzonego i starszego. Wtedy warto wybrać baterię umywalkową w fantazyjnym kształcie, przypominającym grecką architekturę. Prezentuje sie ona pięknie przy umywalkach nablatowych – zarówno klasycznych, białych, jak i – w wersji dla odważnych – złotych.

Mimo iż bateria umywalkowa antyczny mosiądz kojarzy się ze stylem retro, sprawdzą się także w łazienkach nowoczesnych. Dopełnią także łazienki minimalistyczne – tu mosiężną armaturą skomponujesz z wanną, kabiną prysznicową bądź płytkami w głębokim, ciemnym kolorze. W tym przypadku warto zdecydować się na ścienną baterię umywalkową, która ograniczy liczbę detali w pomieszczeniu. Z kolei w łazienkach retro baterie umywalkowe mosiądz antyczny powinny mieć dwa klasyczne, odkręcane kurki na wodę zimną i ciepłą.

Zobacz powiązane produkty