Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE CZARNE

110 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Bateria umywalkowa czarna — nowoczesne rozwiązanie w Twojej łazience

Interesuje Cię czarna bateria umywalkowa? Kolor ten coraz częściej możemy zauważyć w łazienkach. Idealnie komponuje się z minimalistycznymi i nowoczesnymi elementami armatury. Oprócz tego jest naprawdę praktyczny. Baterie umywalkowe czarne wbrew pozorom nie są wcale trudne w pielęgnacji. Regularne mycie pozwala utrzymać czarne baterie umywalkowe w dobrym stanie przez długi czas.

Czarny kran do umywalki jest dostępny w różnych barwach i kolekcjach. Pozostałe parametry również możesz dobrać według własnych preferencji. Bateria czarna umywalkowa poza funkcją praktyczną pełni również rolę dekoracyjną — zdobi łazienkę i przykuwa uwagę! Opinie o bateriach umywalkowych czarnych zdecydowanie przemawiają na ich korzyść. Kran do umywalki czarny przekonuje użytkowników swoim ciekawym wyglądem, ale także funkcjonalnością. Wygoda przecież jest równie ważna! W naszej ofercie znajdziesz czarne baterie do umywalki znanych i renomowanych producentów. Wybierz baterię do umywalki czarną, która wpadła Ci w oko i ciesz się wspaniale urządzoną łazienką.

Bateria umywalkowa czarna wysoka

Czarna bateria umywalkowa wysoka prezentuje się minimalistycznie i nowocześnie. To dobry wybór, jednak bateria czarna wysoka wymaga odpowiednio głębokiej umywalki, aby woda trafiała prosto do środka, a nie na boki. Bateria umywalkowa wysoka czarna bardzo ciekawie się prezentuje, a korzystanie z niej jest proste i komfortowe. Jeśli chcesz kupić baterię wysoką czarną — sprawdź naszą ofertę!

Bateria umywalkowa czarna niska

Prosta czarna bateria umywalkowa niska to kolejna ciekawa propozycja, która pasuje do większości umywalek. Nie w każdej łazience możliwy jest montaż wysokiej baterii, a to ze względu na niewielką ilość miejsca. Tuż nad umywalką mogą znajdować się np. szafki czy półki, które to uniemożliwią.

Zobacz powiązane produkty