Current Image

Filtry

BATERIE UMYWALKOWE BIAŁE

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie umywalkowe białe

Wśród armatury łazienkowej od lat prym niepodzielnie wiodą chromowane baterie w kolorze srebrnym. Jednak już od kilku lat w aranżacjach łazienkowych coraz częściej pojawiają się baterie umywalkowe w innych kolorach. Obok baterii miedzianych czy mosiężnych, coraz częściej spotkamy również czarne czy białe baterie umywalkowe. Baterie w takich kolorach pozwalają na stworzenie niezwykle ciekawych kompozycji. Poza nietuzinkowym i oryginalnym wyglądem wybór białej baterii umywalkowej wiążę się również z korzyściami czysto praktycznymi. Biały nalot czy odciski palców nie będą bowiem tak widoczne na białej baterii, jak na klasycznych, chromowanych bateriach.

Bateria do umywalki biała

Największą zaletą koloru białego jest jego uniwersalność. Dzięki temu bateria do umywalki biała będzie pasować do łazienek w różnych stylach. Na takie baterie umywalkowe białe możemy zdecydować się na przykład w przypadku łazienki w stylu skandynawskim. W tym przypadku możemy połączyć ją z białą umywalką, tworząc harmonijną, minimalistyczną i prostą kompozycję. W łazience nowoczesnej możemy postawić na silny kontrast i zestawić białą baterię umywalkową z czarną umywalką lub czarnymi, błyszczącymi płytkami. Biała bateria do umywalki będzie się świetnie prezentować także na tle płytek szarych czy brązowych.

Podsumowując, podstawowe zalety białej baterii do umywalki to:

  • Uniwersalność – kolor biały możemy zestawić z różnymi innymi kolorami. Biała bateria sprawdzi się w zestawie zarówno z białą, jak i czarną, kamienną lub marmurową umywalką.
  • Swoboda aranżacyjna – baterie umywalkowe białe sprawdzą się w szeregu różnych łazienkowych stylizacji. Po białą baterię do umywalki możemy sięgnąć, urządzając łazienkę w minimalistycznym stylu skandynawskim, shabby chic czy nowoczesnym.
  • Względy praktyczne – osad z mydła czy kamienia jest mniej widoczny na białych bateriach łazienkowych.

Czy białe baterie umywalkowe mają jakieś wady? W zasadzie do jedynych minusów białych baterii możemy zaliczyć ich nieco wyższą cenę niż w przypadku standardowych, srebrnych baterii.

Zobacz powiązane produkty