Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE ŚCIENNE (NATYNKOWE)

234 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe ścienne

Baterie prysznicowe ścienne to podstawowy element wyposażenia kabiny prysznicowej. To, jaką baterię prysznicową ścienną wybierzemy, będzie miało bezpośredni wpływ na komfort codziennych kąpieli. Możliwości wyboru mamy całkiem sporo. Od prostych baterii prysznicowych ściennych wyposażonych jedynie w słuchawkę, przez ścienne baterie prysznicowe z deszczownicą, aż po coraz popularniejsze ostatnio baterie pod prysznic termostatyczne.

W sklepie internetowym Komfort baterie prysznicowe ścienne to ponad 200 różnych modeli. W stałej sprzedaży posiadamy baterie pod prysznic czołowych polskich i europejskich producentów armatury. Są to między innymi ścienne baterie pod prysznic Omnires, Cersanit, Strohm Teka, Kludi, Grohe, Valvex czy Tres. W katalogach tych marek znajdziecie baterie prysznicowe ścienne inspirowane przeróżnymi wnętrzarskimi trendami. Są to zarówno baterie zaprojektowane z myślą o nowoczesnych łazienkach, jak i zestawy prysznicowe retro. Nasza oferta nie ogranicza się również tylko do klasycznych srebrnych baterii pod prysznic. W kategorii tej bez problemu znajdziecie baterie prysznicowe ścienne czarne, złote czy miedziane. Taki element armatury przestaje być jedynie funkcjonalnym dodatkiem i staje się również ozdobą łazienkowej aranżacji.

Baterie prysznicowe ścienne natynkowe czy podtynkowe?

Bardzo istotną kwestią jest również wybór pomiędzy baterią prysznicową ścienną natynkową a podtynkową. Te dwa podstawowe typu baterii pod prysznic różnią się oczywiście sposobem montażu. W przypadku baterii prysznicowych natynkowych wszystkie elementy umieszczane są na powierzchni płytek. Modele te cechują się dużo prostszym montażem i najczęściej również niższą ceną. Z kolei większość elementów baterii pod prysznic podtynkowych umieszczana jest pod płytkami. Wymagają one więc odpowiedniego przygotowania instalacji wodnej w kabinie prysznicowej. Największą zaletą tego typu baterii jest nowoczesny minimalistyczny wygląd, dzięki któremu świetnie wpisują się w wiele popularnych aktualnie trendów wnętrzarskich.

Zobacz powiązane produkty