Current Image

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE PRYSZNICOWE

179 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe prysznicowe

Minimalizm to cecha wspólna wielu nowoczesnych aranżacji łazienek. W minimalistycznej łazience łatwo utrzymać porządek i harmonię, nawet w przypadku pomieszczenia o niewielkich wymiarach. W trend ten idealnie wpisują się baterie podtynkowe prysznicowe. Dzięki ich konstrukcji na zewnątrz ściany znajdują się wyłącznie pokrętła pozwalające na obsługę baterii oraz takie elementy jak słuchawka czy deszczownica. Cała konstrukcja baterii, czyli głowica oraz łączące wszystkie elementy rurki ukryte są wewnątrz ściany.

Nowoczesne baterie prysznicowe podtynkowe w ofercie sklepu Komfort to ponad 100 różnych modeli czołowych producentów. Mamy nadzieję, że znajdziecie w naszej ofercie podtynkową baterię prysznicową pasującą idealnie do Waszego wystroju łazienki. Poza samymi bateriami oferujemy również kompatybilne z nimi zestawy prysznicowe i inne elementy potrzebne do stworzenia komfortowej i wizualnie atrakcyjnej kabiny prysznicowej.

Bateria podtynkowa prysznicowa czarna, złota czy klasyczna srebrna?

Nowoczesne baterie prysznicowe podtynkowe to często modele w innych kolorach niż klasyczny srebrny. Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład baterie podtynkowe prysznicowe czarne. Taka bateria w czarnym kolorze to świetny dodatek do wielu nowoczesnych stylów architektonicznych. Na czarne baterie podtynkowe możemy zdecydować się na przykład w łazience w stylu loftowym czy industrialnym. Taki dodatek może ozdobić również kabinę prysznicową w minimalistycznej łazience w stylu skandynawskim. Innym bestsellerem ostatnich lat są również podtynkowe baterie prysznicowe złote. Możemy wykorzystać je zarówno w łazience klasycznej, łazienkach w stylu glamour, jak i w niektórych nowoczesnych aranżacjach. Złota bateria prysznicowa podtynkowa może wyglądać szczególnie efektownie na tle płytek ściennych imitujących marmur. Czarne i złote baterie prysznicowe podtynkowe to jednak nie wszystko, co w nowych kolekcjach przygotowali dla nas producenci armatury łazienkowej. Jeśli planujemy oryginalną aranżację prysznica, możemy sięgnąć również po podtynkowe baterie w kolorze białym lub miedzianym.

Zobacz powiązane produkty