Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE TRES

7 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe Tres

Początki hiszpańskiej marki Tres sięgają aż do końca lat 60. XX wieku. W pierwszych latach działalności firmy sztandarowym produktem były nowatorskie kurki do wina stosowane w winnicach. Popularność tego produktu wśród hiszpańskich i francuskich winiarzy pozwoliła na dynamiczny rozwój tej niewielkiej rodzinnej firmy. Już po kilku latach, w roku 1975, katalog Tres poszerzony został o pierwsze modele baterii do łazienek i kuchni. Dziś, po ponad 50 latach armatura kuchenna i łazienkowa Tres dostępne jest w całej Europie, a także na kilku bardziej odległych rynkach. Co ciekawe produkty tej marki powstają częściowo w zakładzie produkcyjnym znajdującym się na terenie Polski.

Bateria prysznicowa Tres to także produkt, którego nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. W stałej sprzedaży mamy około kilkunastu baterii prysznicowych tej marki. W ramach tej stosunkowo niewielkiej, ale zróżnicowanej oferty znajdziecie nie tylko standardowe baterie prysznicowe, ale również coraz popularniejsze baterie termostatyczne. Katalog baterii prysznicowych Tres zróżnicowany jest także pod względem kolorystyki. Poza bateriami chromowanymi, które należą do ponadczasowej łazienkowej klasyki, Tres proponuje także baterie prysznicowe w kolorze czarnym.Tres baterie prysznicowe – dlaczego warto postawić na tę markę?

Co sprawia, że bateria prysznicowa Tres to dobry wybór? Jakie zalety mają baterie prysznicowe tego producenta?  • Własny dział projektowy i własne zakłady produkcyjne w Barcelonie i pod Łodzią sprawiają, że producent ten ma pełną kontrolę nad jakością swoich produktów i może zachować bardzo wyśrubowane normy zgodne ze wszystkimi europejskimi standardami.
  • W zależności od Waszych potrzeb i tego, jakie trendy wnętrzarskie zainspirowały Waszą łazienkę, w ofercie tej marki znajdziecie zarówno baterie prysznicowe Tres podtynkowe, jak i klasyczne modele natynkowe. Bateria podtynkowa prysznicowa Tres świetnie odnajdzie się w nowoczesnych, minimalistycznych łazienkach. Jest to także idealny sposób na to, aby zyskać nieco dodatkowej przestrzeni wewnątrz kabiny. Z kolei zaletą baterii prysznicowej Tres natynkowej jest dużo łatwiejszy i mniej czasochłonny montaż.
  • Jak już wspomnieliśmy nieco wyżej, baterie prysznicowe Tres są również dostępne w różnych kolorach. Jednym z bestsellerów tej marki są baterie prysznicowe Tres czarne. Modele w tym kolorze są często wykorzystywane w łazienkach w stylu skandynawskim, designerskich aranżacjach czy wnętrzach w stylu glamour.
  • W kategorii tej dostępne są także bardzo popularne ostatnio baterie termostatyczne. Na czym polega fenomen baterii prysznicowych Tres z termostatem? Ten element baterii pozwala na błyskawiczne ustawienie optymalnej temperatury wody i utrzymanie jej na niezmienionym poziomie przez całą kąpiel. Baterie prysznicowe Tres z termostatem to nie tylko wysoki komfortu użytkowania. Jest to także rozwiązanie, które pozwala znacznie zmniejszyć ilość zużywanej w trakcie kąpieli wody. Marka Tres ma w ofercie także baterie prysznicowe Shower Technology. Są to elektroniczne baterie termostatyczne nowej generacji sterowane panelem dotykowym.
  • W ofercie baterii prysznicowych tej marki znajdziecie także takie rozwiązanie jak Rapid Box. Jest to system prysznicowych baterii podtynkowych o modułowej budowie. Oznacza to, że możecie kupić osobno element podtynkowy i widoczne części baterii. Pozwala to na pełne dopasowanie wyglądu baterii do Waszej łazienkowej aranżacji.


Bateria prysznicowa Tres z deszczownicą czy bez?

Zastanawiacie się, czy lepiej sprawdzi się bateria prysznicowa Tres z deszczownicą, czy może jednak model wyposażony tylko w słuchawkę? Wybór baterii prysznicowej powinien być uzależniony przede wszystkim od Waszych preferencji i wielkości kabiny prysznicowej. Jeśli chodzi o zalety baterii prysznicowych z deszczownicą , to jest to przede wszystkim komfort. Relaksująca kąpiel w strugach ciepłej wody może być prawdziwą gratką po ciężkim dniu. Bateria bez deszczownicy może się okazać jednak nieco lepszym wyborem w przypadku bardzo małych kabin prysznicowych.Zobacz powiązane produkty