Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE KLUDI

25 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe Kludi

Firma Kludi to dziś jeden z najbardziej rozpoznawalnych i uznanych producentów baterii łazienkowych i kuchennych nie tylko w Europie, ale na całym świecie. Za tą niemiecką marką stoi już niemal 100 lat doświadczenia w branży armatury do łazienek i kuchni. W szerokim katalogu Kludi nie zabrakło również baterii prysznicowych. Podobnie jak inne modele tej marki baterie prysznicowe Kludi stanowią połączenie niemieckiej precyzji, nowoczesnych technologii i ponadczasowego, eleganckiego designu. Bateria prysznicowa Kludi to często także rozwiązanie proekologiczne. Producent ten przywiązuje bowiem dużą wagę do ciągłego rozwoju technologii, które mają na celu redukcję ilości wody zużywanej w trakcie korzystania z baterii.

Baterie prysznicowe Kludi dostępne są oczywiście także w ofercie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy kilkadziesiąt różnych modeli baterii prysznicowych Kludi z ostatnich kolekcji tej marki. Są to zarówno minimalistyczne nowoczesne baterie prysznicowe Kludi podtynkowe, jak i standardowe baterie montowane na płytkach. W naszej ofercie znajdziecie również coraz popularniejsze ostatnio modele baterii termostatycznych. Bateria prysznicowa Kludi termostatyczna to rozwiązanie nie tylko bardzo wygodne, ale także proekologiczne i ekonomiczne. Bateria z termostatem pozwala bowiem na bardzo dużą oszczędność wody. Jeśli szukacie dobrej jakości wyposażenia kabiny prysznicowej, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie prysznicowe Kludi są aktualnie dostępne w tej kategorii. Potwierdzeniem wysokiej jakości baterii tej marki jest również bardzo długi okres gwarancji producenta. Każda bateria Kludi prysznicowa dostępna w naszym sklepie posiada 10 lub 20-letnią gwarancję producenta.Kludi bateria prysznicowa podtynkowa czy natynkowa?

Zastanawiacie się, czy w Waszej aranżacji strefy kąpielowej lepiej sprawdzi się bateria prysznicowa podtynkowa Kludi, czy może jednak model natynkowy? Każde z tych dwóch rozwiązań ma swoje wady i zalety, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji. Baterie prysznicowe podtynkowe Kludi idealnie wpisują się w charakter nowoczesnych i minimalistycznych łazienek. Większa część baterii schowana jest w ścianie, pod płytkami. Na zewnątrz widoczne są jedynie pokrętła pozwalające na sterowanie baterią oraz wąż ze słuchawką prysznicową i ewentualnie deszczownica. Poza atrakcyjnym, nowoczesnym wyglądem zaletą baterii podtynkowej Kludi jest również to, że zajmuje ona niewiele miejsca w kabinie. Jest to więc idealne rozwiązanie w przypadku stosunkowo małych kabin, w których zależy Wam na zaoszczędzeniu wolnego miejsca.

Minusem baterii podtynkowej jest to, że wymaga ona nieco bardziej czasochłonnego i skomplikowanego montażu. W przypadku awarii baterii podtynkowej musicie się także liczyć z koniecznością skuwania płytek. Dlatego tak ważne jest, aby wybrać solidny i bezawaryjny model, który posłuży Wam przez wiele lat.Bateria prysznicowa Kludi czarna

Oferta baterii prysznicowych Kludi zróżnicowana jest nie tylko pod względem konstrukcji czy designu, ale również kolorystyki. Dużą jej część stanowią oczywiście ponadczasowe i pasujące niemal do każdej aranżacji baterie chromowane. Ze względu na rosnącą popularność nowoczesnych i minimalistycznych trendów wnętrzarskich marka Kludi zdecydowała się uwzględnić w swoim katalogu również baterie prysznicowe w kolorze czarnym. Bateria prysznicowa Kludi czarna może być elementem wyposażenia na przykład łazienki industrialnej lub loftowej. Po czarne baterie prysznicowe Kludi sięgają często także osoby, które planują łazienkę inspirowaną skandynawskim minimalizmem.Zobacz powiązane produkty