Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE GROHE

6 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe Grohe

Wyposażenie kabiny prysznicowej ma wpływ nie tylko na komfort codziennych kąpieli, ale także na ilość zużywanej na co dzień wody. Wybierając baterie prysznicowe, warto więc postawić na produkty, które łączą w sobie funkcjonalność z innowacyjnymi rozwiązaniami ekologicznymi. Do takich produktów możemy zdecydowanie zaliczyć baterie prysznicowe Grohe.

W stałej sprzedaży posiadamy kilkanaście modeli baterii prysznicowych Grohe. Są to zarówno klasyczne baterie prysznicowe Grohe natynkowe, jak i baterie podtynkowe. Minimalistyczne baterie prysznicowe podtynkowe Grohe idealnie wpisują się w klimat wielu nowoczesnych aranżacji łazienek. Jeśli zależy Wam na wysokiej jakości produkcie, który posłuży przez długie lata, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie prysznicowe Grohe są aktualnie dostępne w naszej ofercie.

Bateria prysznicowa Grohe z termostatem czy bez?

Baterie prysznicowa Grohe to w wielu przypadkach tak zwane baterie termostatyczne. Co wyróżnia tego rodzaju modele i jakie są zalety baterii prysznicowych Grohe z termostatem? Największą zaletą jest oczywiście niezwykle wysoki komfort użytkowania takiej baterii. Termostat pozwala bardzo szybko ustawić optymalną temperaturę kąpieli. Co więcej, z raz ustawionej temperatury możemy bez problemu korzystać również przy kolejnych kąpielach. Komfort codziennych kąpieli to jednak niejedyna zaleta baterii prysznicowej Grohe z termostatem. Większość takich modeli posiada również zabezpieczenie zapobiegające ustawieniu zbyt wysokiej temperatury wody. Za wartość graniczną przyjmuje się zwykle 38°C. Jest to idealne rozwiązanie, gdy z kabiny prysznicowe korzystają małe dzieci. Wymieniając zalety baterii prysznicowych Grohe z termostatem, nie możemy zapomnieć również o kwestiach ekonomicznych. Możliwość szybkiego ustawienia optymalnej temperatury sprawia, że w trakcie kąpieli zużywamy mniej wody. Taka oszczędność może wydawać się niewielka w przypadku jednego prysznica. Jednak w skali całego roku bateria prysznicowa Grohe z termostatem może nam pomóc zaoszczędzić nawet kilkaset litrów wody.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.