Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE DEANTE

64 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe Deante

Design i innowacyjność. To motto przyświecające projektantom Deante od samego początku działalności tego polskiego producenta armatury. Dziś Deante jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych polskich marek z branży armatury łazienkowej i kuchennej. Oferta tej firmy obejmuje kompleksowe wyposażenie łazienek, a jej dużą część stanowią baterie prysznicowe Deante.

Baterie prysznicowe Deante to w naszym sklepie online kilkadziesiąt różnych modeli z ostatnich kolekcji tej marki. W zależności od tego, na jaki model postawicie, bateria prysznicowa Deante może być elementem wyposażenia łazienek inspirowanych różnymi modnymi aktualnie wnętrzarskimi trendami. W ofercie tego producenta coś dla siebie znajdą zarówno miłośnicy nowoczesnych łazienek, jak i Ci z Was, którzy chcą stworzyć wnętrze inspirowane stylem klasycznym. Jeśli szukacie aktualnie dobrej jakości baterii prysznicowej, to zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi produktami w tej kategorii.Deante baterie prysznicowe – dlaczego warto?  • Firma posiada własne zakłady produkcyjne, w których powstają między innymi baterie prysznicowe Deante. Produkcja we własnym zakładzie pozwala na zachowanie bardzo restrykcyjnych norm jakości.
  • W katalogu Deante baterie prysznicowe to modele inspirowane bardzo różnymi wnętrzarskimi trendami. Różnorodność dotyczy nie tylko samego designu baterii prysznicowych, ale również ich koloru. Baterie prysznicowe Deante to nie tylko modele chromowane w kolorze srebrnym. W katalogu tej marki znajdziecie także baterie prysznicowe czarne, białe, złote, mosiężne oraz modele w kolorze grafitowym.
  • Wszystkie produkty tej marki, w tym oczywiście również baterie prysznicowe Deante podlegają 3-stopniowej kontroli jakości. Pierwszy etap to kontrola jakości w czasie produkcji. Następnie baterie sprawdzane są ponownie bezpośrednio po zakończeniu procesu produkcyjnego, przed wysyłką do dystrybutorów. Wybrane parametry produktów są również nieustannie badane w specjalnym laboratorium Deante w Dziale Badań i Rozwoju.
  • Deante, podobnie zresztą jak wielu innych czołowych producentów armatury stawia również na ekologię. Wśród baterii prysznicowych Deante znajdziecie modele opatrzone znakiem ProEco. W tych bateriach prysznicowych wdrożono szereg technologicznych rozwiązań, które mają za zadanie redukcję ilości zużywanej wody przy jednoczesnym zachowaniu pełnego komfortu w trakcie kąpieli. Deante stara się również maksymalizować udział wykorzystywanych do produkcji naturalnych materiałów, a produkty tej marki sprzedawane są w ekologicznych opakowaniach.
  • Wysoka jakość i innowacyjny design baterii prysznicowych Deante zostały wielokrotnie potwierdzone prestiżowymi branżowymi nagrodami i wyróżnieniami. Firma otrzymała między innymi nagrody Top Design Award 2020, Diament Meblarstwa 2022 czy Łazienka Wybór Roku 2020.


Bateria prysznicowa podtynkowa Deante czy model natynkowy?

Bateria prysznicowa natynkowa, czy podtynkowa? To jedno z kilku podstawowych pytań, na które będziecie musieli odpowiedzieć sobie w trakcie projektowania strefy kąpielowej z kabiną prysznicową. W kategorii baterie prysznicowe Deante coś dla siebie znajdą zwolennicy obu tych rozwiązań. Zarówno bateria prysznicowa podtynkowa Deante, jak i modele natynkowe mają swoje mocne i słabe strony, które warto wziąć pod uwagę przed podjęciem ostatecznej decyzji.

Bateria prysznicowa podtynkowa Deante cechuje się przede wszystkim nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem. Większa część baterii ukryta jest w ścianie, a na zewnątrz pozostają jedynie takie elementy jak głowica sterująca, wąż ze słuchawką prysznicową, deszczownica czy ewentualnie dodatkowe dysze systemu natryskowego. Dzięki swojej budowie bateria prysznicowa podtynkowa Deante świetnie wpisuje się w aranżacje łazienek inspirowanych minimalistycznymi trendami. Jest to także rozwiązanie polecane dla bardzo małych kabin prysznicowych, w których każda dodatkowa odrobina wolnego miejsca jest na wagę złota. Decydując się na taki model jak bateria prysznicowa podtynkowa, musicie jednak pamiętać, że jest ona nieco bardziej wymagająca pod względem montażu.Zobacz powiązane produkty