Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE ZŁOTE

22 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe złote

Kiedyś kojarzone przede wszystkim z kiczem i pałacowym przepychem złoto przeżywa dziś prawdziwy renesans. Stosowane z umiarem złote akcenty i detale mogą prawie każdej aranżacji nadać niezwykle eleganckiego charakteru. Po złote dodatki sięgamy coraz częściej również w aranżacji łazienek, a świetnym przykładem tego trendu są baterie prysznicowe złote.

Popularność złotych baterii prysznicowych znalazła odzwierciedlenie również w ofercie naszego sklepu online. Znajdziecie w niej kilkadziesiąt modeli baterii prysznicowych w kolorze złotym. Są to modele z katalogów takich producentów jak, chociażby Omnires, Cersanit, Strohm Teka, Valvex czy Laveo. Jeśli szukacie złotej baterii prysznicowej, to zapraszamy do zapoznania się z oferowanymi przez nas modelami. Cały czas staramy się również poszerzać nasz asortyment o baterie prysznicowe złote z najnowszych kolekcji.

Złote baterie prysznicowe – w jakich łazienkach sprawdzi się ten kolor?

Kiedy możemy sięgnąć po złote baterie prysznicowe? W jakich aranżacjach wnętrz i stylach architektonicznych sprawdzi się taki dodatek? Metaliczne, błyszczące akcesoria to tradycyjnie domena łazienek w stylu glamour. I rzeczywiście w takim efektownym wnętrzu złota bateria prysznicowa będzie jak najbardziej na miejscu. Charakterystyczne dla łazienek w stylu glamour jest połączenie złota i czerni. Możemy więc zestawić złotą baterię prysznicową z czarnymi płytkami.

Po złote baterie prysznicowe możemy jednak z powodzeniem sięgnąć również w przypadku wielu klasycznych aranżacji łazienek. Złoto pasuje do ceramiki w różnych kolorach. Będziemy mieli więc całkiem sporą swobodę aranżacyjną w wykorzystaniu złotej baterii prysznicowej w klasycznej łazience. Złota bateria będzie wyglądała świetnie na przykład na tle płytek białych, granatowych czy ceramiki w kolorze butelkowej zieleni.

Złote akcenty sprawdzą się świetnie również w wielu nowoczesnych łazienkach. W surowych minimalistycznych łazienkach możemy wykorzystać na przykład baterie prysznicowe złoto szczotkowane.

Zobacz powiązane produkty