Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE CZARNE

84 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe czarne

Nowoczesne trendy wnętrzarskie wprowadziły do łazienek wiele niestandardowych rozwiązań. Jednym z nich są baterie prysznicowe czarne, które nadadzą nowoczesnej łazience eleganckiego i oryginalnego wyglądu. Baterie prysznicowe czarne w połączeniu z białymi płytkami i ceramiką są idealnym dodatkiem na przykład do minimalistycznych łazienek w stylu skandynawskim. Czarno–białe dekoracje to jeden ze znaków rozpoznawczych aranżacji w tym stylu. Baterie prysznicowe w kolorze czarnym sprawdzą się świetnie również w przypadku nowoczesnych łazienek w stylu industrialnym czy loftowym. Czarną baterię prysznicową możemy wykorzystać też w łazience w stylu glamour. W takich aranżacjach możemy zestawić ją z czarnymi lub ciemnoszarymi kafelkami i dodatkami w kolorze złotym, lub srebrnym.
Wbrew pozorom pielęgnacja czarnych baterii prysznicowych nie jest wcale dużo bardziej wymagająca niż w przypadku klasycznych baterii chromowanych. W praktyce każda bateria prysznicowa niezależnie od koloru i materiału wymaga regularnego czyszczenia i pielęgnacji. Dodatkowo niektóre czarne baterie prysznicowe posiadają specjalną warstwę ochronną, która zapobiega powstawaniu zacieków i osadzaniu się nadmiernej ilości kamienia.

Bateria prysznicowa czarna natynkowa czy podtynkowa?

Zarówno czarne baterie prysznicowe podtynkowe, jak i natynkowe mają swoje wady i zalety. Każda z takich czarnych baterii prysznicowych może stanowić atrakcyjny element wyposażenia łazienki. Czarne baterie prysznicowe podtynkowe będą idealne do minimalistycznej łazienki. Większość elementów takiej baterii ukryta jest w ścianie. Na zewnątrz pozostają tylko elementy pozwalające na obsługę i korzystanie z baterii. Plusem takiego rozwiązania jest atrakcyjny wygląd. Minusem jest jednak to, że w przypadku awarii takiej baterii, jej naprawa lub wymiana wiąże się zwykle z koniecznością skuwania płytek i sporymi kosztami. W przypadku baterii prysznicowej natynkowej czarnej większość elementów montowana jest na powierzchni ściany. Takie rozwiązanie nie jest może tak atrakcyjne wizualnie, jest jednak o wiele bardziej praktyczne w razie awarii, lub gdy chcemy wymienić baterię.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.