Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE TERMOSTATYCZNE

52 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie prysznicowe termostatyczne

Wyjątkowo wygodne, bezpieczne i ekologiczne. Tak w największym skrócie można opisać baterie prysznicowe termostatyczne. Baterie z termostatem stają się powoli standardem w wyposażeniu kabin prysznicowych. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie kilkadziesiąt modeli nowoczesnych baterii prysznicowych termostatycznych z oferty polskich i zagranicznych marek. Oferujemy między innymi baterie prysznicowe z mieszaczem termostatycznym Grohe, Kludi, Omnires, Laveo, Deante czy Strohm Teka. Jeśli stawiacie przede wszystkim na komfort i rozwiązania przyjazne dla środowiska, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie natryskowe z termostatem są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.

Bateria termostatyczna prysznicowa – czy warto?

Na czym polega fenomen baterii prysznicowych termostatycznych i dlaczego warto zdecydować się na takie rozwiązanie? Bateria natryskowa z termostatem pozwala bardzo łatwo i szybko ustawić optymalną temperaturę wody. Co więcej, termostat gwarantuje zachowanie tej temperatury niezależnie od takich czynników zewnętrznych, jak na przykład częste zmiany ciśnienia wody w instalacji. Przekłada się to nie tylko na komfort codziennych kąpieli. Bateria prysznicowa termostatyczna pozwala również znacząco zmniejszyć ilość zużywanej w trakcie kąpieli wody. W dłuższym okresie czasu, na przykład w skali roku może to być nawet kilkaset litrów wody. Jest to więc rozwiązanie nie tylko ekologiczne i przyjazne dla środowiska, ale również przyjazne dla naszego portfela.

Jak działa bateria termostatyczna prysznicowa? Najczęściej jest ona wyposażona w dwa pokrętła. Jedno z nich służy do uruchomienia strumienia wody i regulowania jego ciśnienia. Jeśli jest to bateria termostatyczna prysznicowa z deszczownicą i słuchawką, to za pomocą tego pokrętła możemy również przełączać strumień wody pomiędzy tymi dwoma elementami. Drugie pokrętło służy do regulacji temperatury. Raz ustawione pokrętło możemy pozostawić w tej pozycji i korzystać z idealnej temperatury wody w trakcie kolejnych kąpieli.

Zobacz powiązane produkty