Current Image

Filtry

BATERIE BIDETOWE PODTYNKOWE

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie bidetowe podtynkowe

Funkcjonalność i wiele możliwych zastosowań sprawiają, że coraz częściej decydujemy się na montaż bidetu w łazience. Nieodzownym elementem tego sanitarnego urządzenia jest również bateria bidetowa.

Klasyczne baterie bidetowe przypominają nieco modele montowane na umywalce. Zwykle mają jednak krótszą wylewkę i ruchomy perlator umożliwiający zmianę kąta strumienia. Coraz częściej sięgamy jednak po nowoczesne baterie bidetowe podtynkowe z prysznicem. Tego typu baterie montuje się bezpośrednio nad bidetem na zabudowie z płytek. Większość elementów takiej bidetowej baterii podtynkowej ukryta jest za płytkami. Na zewnątrz pozostaje zwykle manipulator pozwalający na włączenie i regulację strumienia wody i jej temperatury, a także słuchawka prysznicowa. Baterie bidetowe z prysznicem są o wiele bardziej uniwersalne niż klasyczne baterie sztorcowe. Zaopatrzona w wąż słuchawka pozwala na wiele zastosowań i może przydać się w różnych sytuacjach. Oczywiście decydując się na taką baterię podtynkową, musimy pamiętać, że wymaga ona odpowiednio przygotowanej instalacji.

Baterie bidetowe podtynkowe w sklepie Komfort to kilkadziesiąt modeli wyselekcjonowanych z oferty różnych producentów. Są to między innymi baterie bidetowe podtynkowe Deante, Omnires, Valvex i Tres.

Bateria bidetowa podtynkowa czarna – modny dodatek do nowoczesnej łazienki

Nowoczesne baterie bidetowe podtynkowe to nie tylko modele utrzymane w standardowej kolorystyce chromowanej stali. Ostatnio coraz większym powodzeniem cieszą się również tego rodzaju baterie w kolorze czarnym czy złotym. Bateria bidetowa podtynkowa czarna sprawdzi się przede wszystkim w łazienkach nowoczesnych, a także w minimalistycznych aranżacjach w stylu skandynawskim. Oczywiście kolor takiej baterii powinien korespondować z innymi elementami łazienkowej armatury. Bateria bidetowa podtynkowa czarna będzie więc idealnie pasowała do łazienki, w której mamy już czarną baterię umywalkową i prysznicową lub wannową.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.