Current Image

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE KLUDI

32 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe Kludi

Niemiecka marka Kludi to jeden z niewielu producentów armatury łazienkowej, który może poszczycić się już ponad 100-letnią obecnością na rynku. W tym czasie baterie łazienkowe Kludi i inne produkty tej marki zyskały uznanie nie tylko w Europie, ale również w kilkudziesięciu innych krajach na całym świecie.

W katalogu Kludi znajdziemy szeroką gamę wyposażenia łazienek. W ofercie tej nie mogło zabraknąć oczywiście tak popularnych ostatnio baterii podtynkowych Kludi. W stałej sprzedaży posiadamy kilkanaście modeli tego rodzaju baterii. Są to zarówno baterie podtynkowe Kludi umywalkowe, prysznicowe, wannowe, jak i uniwersalne baterie wannowo-prysznicowe. Decydując się na baterię podtynkową Kludi, otrzymacie solidny i trwały produkt, wykonany z najwyższej jakości materiałów. Jeśli więc szukacie baterii podtynkowej do umywalki, wanny lub pod prysznic, to zapraszamy do sprawdzenia jakie baterie podtynkowe Kludi są aktualnie dostępne w naszym sklepie.

Bateria podtynkowa Kludi czarna, złota czy klasyczna srebrna?

Projektanci Kludi zadbali o to, aby w najnowszych kolekcjach nie zabrakło baterii podtynkowych w innych, niż klasyczne srebro kolorach. Jeśli szukacie baterii w oryginalnym, wychodzącym poza klasyczny kanon kolorze, to mogą zainteresować Was baterie podtynkowe Kludi czarne czy złote.

Bateria podtynkowa Kludi czarna to stosunkowo uniwersalny model, na który możemy zdecydować się we wnętrzach inspirowanych różnymi trendami. Po baterie podtynkowe czarne Kludi możemy sięgnąć na przykład, urządzając łazienkę w stylu industrialnym lub loftowym. Czarne baterie podtynkowe świetnie wpisują się również w minimalistyczny charakter skandynawskich łazienek.

Nie mniejszą popularnością cieszą się ostatnio również baterie podtynkowe złote. Moda na złote dodatki sprawiła, że bateria podtynkowa Kludi będzie pasować zarówno do wnętrza retro, klasycznych łazienek, jak i niektórych nowoczesnych aranżacji. Wiele zależy oczywiście od tego, na jakie inne dodatki zdecydujemy się w takim wnętrzu i z czym połączymy baterię w kolorze złotym.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.