DYWAN NOWOCZESNY HOLM CZARNY
1/5

opis produktu

Nowoczesny dywan Holm Czarny odnajdzie swoje miejsce w salonie, pokoju dziecięcym oraz młodzieżowym. Został wykonany s 100% z polipropylenu Heat Set Frise. Dzięki temu jest bardzo łatwy w czyszczeniu, posiada właściwości antyelektrostatyczne – nie elektryzuje się podczas użytkowania. Jest odporny na pleśń, wilgoć oraz atak moli. Nie traci kolorów, jest wspaniałą imitacją wełny. Dywan jest idealnym połączeniem kolorów czarnego i białego oraz wzoru geometrycznego. Taka kompozycja sprawi, że w pomieszczeniu zapanuje wspaniały klimat. Jest to prostokąt o wymiarach 0,80 x 1,50 m. Jego waga całkowita to 2070 g/m2. Dywan Holm Czarny został utkany maszynowo.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Polipropylen Heat Set Frise
Gwarancja:2 lata
Kolor:
  • Czarne
  • Białe
Wysokość runa:9 mm
Waga całkowita:2070 g/m2
Wzór:
  • Geometryczny
  • 3D
  • Młodzieżowy
  • W paski
Rozmiar:0.80 x 1.50 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:
  • Do salonu
  • Do pokoju dziecięcego
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

dywan nowoczesny holm czarny

Nr kat. 100149304

129 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

0.80 x 1.50 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.