Filtry

DYWANY GEOMETRYCZNE

751 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany geometryczne

Wnętrzarskie dekoracje i dywany w geometryczne wzory to zdecydowanie jeden z największych bestsellerów ostatnich lat. Dywany geometryczne to uniwersalny wybór, który sprawdzi się w przypadku wielu nowoczesnych i minimalistycznych aranżacji. Duże znaczenie ma to, na jaki kolor dywanu geometrycznego się zdecydujemy. Dywan geometryczny ze wzorem w kontrastujących kolorach, będzie przyciągał wzrok i skutecznie przełamywał monotonię minimalistycznego wnętrza. Z kolei dywan geometryczny w stonowanych, ciepłych barwach będzie nadawał naszej aranżacji przytulnego charakteru.

Dywany geometryczne są bardzo charakterystyczne dla kilku popularnych ostatnio trendów wnętrzarskich. Dywany w geometryczne wzory są chyba najbardziej znamiennym elementem stylu nowojorskiego. W takich wnętrzach możemy wykorzystać nie tylko geometryczne dywany, ale również inne dekoracje z takimi motywami. Dywany geometryczne to także element, który często spotykamy w aranżacjach w stylu skandynawskim. W przypadku takich stylizacji szczególnie dużą popularnością cieszą się czarno–białe dywany geometryczne. Tego typu wzory sprawdzą się także w wielu eklektycznych aranżacjach. Dobrym przykładem może być wnętrze w stylu boho, w przypadku którego możemy sięgnąć po dywan w romby czy paski. Idealny do tego stylu będzie geometryczny dywan z frędzlami.

Dywany geometryczne – najmodniejsze wzory

Dywany geometryczne to dosyć szeroka kategoria obejmująca przeróżne wzory. Najpopularniejsze i najmodniejsze wzory dywanów geometrycznych to aktualnie:

  • Dywany w paski – najprostszy i najbardziej klasyczny geometryczny wzór.
  • Dywany w romby – dostępne w przeróżnej kolorystyce. Dużym powodzeniem cieszą się zarówno czarno–białe czy szare dywany w romby, jak i dywany w żywszych, cieplejszych kolorach.
  • Dywany w zygzaki – również jeden z bestsellerów, który w zależności od wybranego wzoru i koloru sprawdzi się różnych aranżacjach.
  • Inne geometryczne dywany – w przeróżnych odmianach i wersjach, zarówno w wydaniu klasycznym, jak i bardziej abstrakcyjnym.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.