leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

DYWANY HEAT SET FRISE (FRYZ)

843 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany heat set frise

Na rynku dywanów bezdyskusyjnie królują dziś włókna syntetyczne. Decydują o tym nie tylko niskie koszty produkcji, ale także szereg praktycznych zalet, które wyróżniają dywany wykonane z takich materiałów jak poliamid, poliester czy polipropylen. Syntetyczne dywany są nie tylko trwalsze. Są również o wiele łatwiejsze w codziennej pielęgnacji niż na przykład dywany z wełny. Na szczególną uwagę zasługują w tej kategorii dywany heat set frise, czyli dywany wykonane ze specjalnie uszlachetnionych włókien polipropylenowych.

O popularności dywanów heat set frise może świadczyć, chociaż liczba dostępnych w naszym sklepie wzorów. Łącznie oferujemy ponad 1000 modeli dywanów heat set frise. Oferta ta obejmuje dywany heat set frise w różnych rozmiarach, kolorach i wzorach. Są to zarówno nowoczesne dywany heat set frise, jak i modele, które świetnie sprawdzą się w klasycznych i bardziej tradycyjnych wnętrzach. Mamy nadzieję, że dzięki tak dużej ofercie bez trudu znajdziecie dywan heat set frise pasujący idealnie do Waszej mieszkaniowej aranżacji.

Dywan heat set frise – co to znaczy?

Co to takiego dywany heat set frise i czym się charakteryzują? Jest to specjalna technologia, która polega na poddaniu włókien polipropylenowych działaniu bardzo wysokiej temperatury. Proces ten uszlachetnia polipropylen i sprawia, że włókna stają się wyjątkowo miękkie w dotyku i sprężyste. Tak powstałe włókna są skręcane po dwa lub więcej. Dzięki temu dywany heat set frise są bardzo gęsto tkane i w dotyku przypominają wysokiej jakości ręcznie robione dywany. Celem tej technologii było stworzenie dywanów syntetycznych jak najbardziej zbliżonych do dywanów z wełny. Dywan heat set frise jest więc równie miękki i miły w dotyku jak dywan wełniany, a przy tym dużo tańszy. Ogromną zaletą dywanów heat set frise jest również odporność na plamy i łatwa pielęgnacja. Dywan z przędzy heat set frise o wiele łatwiej utrzymać w czystości niż dywan z naturalnych materiałów jak wełna czy bawełna.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.