Filtry

CHODNIKI DO PRZEDPOKOJU

226 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki do przedpokoju

Chodniki do przedpokoju Komfort to niedrogi sposób na stworzenie modnego i efektownego wnętrza. Ten praktyczny dodatek może diametralnie odmienić charakter pomieszczenia wejściowego, które jest swojego rodzaju wizytówką naszego mieszkania. Nowoczesne chodniki do przedpokoju, modele idealne do tradycyjnych i rustykalnych wnętrz, a także uniwersalne wzory pasujące do praktycznie każdej aranżacji. Wśród ponad 200 chodników do przedpokoju w sklepie Komfort znajdziecie modele do każdego wnętrza. Nasze chodniki wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne, plamy i zabrudzenia.

Oferujemy między innymi chodniki do przedpokoju w geometryczne wzory. Taki chodnik w biało-czarnej kolorystyce sprawdzi się na przykład w przedpokoju urządzonym w stylu skandynawskim. Do tradycyjnego przedpokoju czy też mieszkania inspirowanego klimatami retro polecamy chodniki wzorowane na tradycyjnych, orientalnych dywanach. W naszej ofercie znajdziecie również wiele uniwersalnych modeli, które będą stanowiły neutralne tło dla różnego rodzaju wnętrzarskich aranżacji.

Wzór to jednak nie wszystko, na co powinniśmy zwrócić uwagę, wybierając chodnik do przedpokoju. Bardzo ważne są również właściwości antypoślizgowe. Posiadają je chodniki do przedpokoju podgumowane, które również bez trudu znajdziecie w naszym sklepie.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.