Filtry

CHODNIKI WEŁNIANE

18 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodnik wełniany

Wełna to naturalny materiał, który towarzyszy ludzkości od tysięcy lat. Wełniane chodniki i dywany na dobre zadomowiły się w naszych wnętrzach i nic nie wskazuje na to, żeby miały z nich zniknąć. Chodnik wełniany posiada szereg zalet zarówno czysto praktycznych, jak i estetycznych. Do najważniejszych zalet chodników wełnianych możemy zaliczyć:

  • Bardzo dobre właściwości termoizolacyjne. Chodnik wełniany to idealny wybór do słabiej ogrzewanego pomieszczenia, które szybko traci ciepło.
  • Poza termoizolacją chodnik wełniany będzie również wyciszał i wygłuszał pomieszczenie. Wełna skutecznie tłumi nie tylko odgłos kroków, ale także odgłosy dochodzące z niższych kondygnacji.
  • Chodnik wełniany działa jak naturalny regulator poziomu wilgotności. Wchłania jej nadmiar z powietrza i uwalnia ją, gdy powietrze staje się zbyt suche.
  • Chodnik wełniany jest miły w dotyku, sprężysty i odporny na odkształcenia.

Czy chodniki wełniane mają jakieś wady? Za minus chodników z wełny możemy uznać naturalne pylenie tego materiału. Jest ono szczególnie nasilone w ciągu pierwszych kilku miesięcy użytkowania wełnianego chodnika i może wpływać niekorzystnie na samopoczucie alergików. Chodnik wełniany jest również nieco bardziej podatny na plamy i zabrudzenia niż chodniki syntetyczne. Do usuwania plam z wełnianego chodnika powinniśmy stosować wyłącznie specjalne środki, dedykowane dla tekstyliów wełnianych.

Chodniki wełniane z metra – dopasuj rozmiar do swojego wnętrza

Dywanowe chodniki wełniane w sklepie Komfort dostępne są w kilku różnych szerokościach. Natomiast długość chodnika możemy dopasować samodzielnie. Pozwala to na zamówienie chodnika wełnianego o długości idealnie dostosowanej do wymiarów naszego pomieszczenia. Zamawiając chodniki wełniane z metra, warto także skorzystać z możliwości obszycia jego krótszych boków. W ten sposób otrzymamy trwały i estetycznie wykończony produkt. Taka usługa dostępna jest w przypadku wszystkich wełnianych chodników dywanowych dostępnych w naszym sklepie.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.