Current Image

Filtry

CHODNIKI DO KUCHNI

36 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki do kuchni

Chodnik do kuchni to dodatek o wielu zaletach. Chodnik do kuchni nie tylko chroni podłogę. Zmniejsza również szansę, że coś nam się w kuchni potłucze, a także izoluje nasze stopy od chłodnej podłogi. Chodnik do kuchni może oczywiście być również modnym dodatkiem, który uzupełni całą kuchenną aranżację. W sklepie internetowym Komfort proponujemy kilkadziesiąt modnych modeli chodników do kuchni w różnych szerokościach. W naszej ofercie kuchennych chodników znajdziecie zarówno wzory do nowoczesnych i minimalistycznych kuchni, jak i do tradycyjnych aranżacji. Jeśli szukacie dobrej jakości chodnika do kuchni, zapraszamy do zapoznania się z całą gamą produktów w tej kategorii.

Chodniki kuchenne – na co zwrócić uwagę przy ich zakupie?

Wybierając chodniki kuchenne, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, które nie mają aż tak dużego znaczenia w przypadku chodników na korytarz czy do przedpokoju. Kuchnia to w większości domów pomieszczenie dosyć intensywnie użytkowane. Warto więc postawić na chodniki kuchenne z wytrzymałych i odpornych na ścieranie i inne uszkodzenia mechaniczne materiałów. Chodniki kuchenne są też narażone na częste zabrudzenia powstające w trakcie przygotowywania posiłków. Najlepszym wyborem będzie więc kuchenny chodnik odporny na plamy. Takie właściwości mają na przykład chodniki kuchenne z polipropylenu czy poliestru. Dobrym wyborem mogą być również tkane na płasko dywaniki sznurkowe z polipropylenu, które można je bez problemu prać w pralce.

Inną bardzo istotną, w przypadku kuchennych chodników kwestią, są właściwości antypoślizgowe. Chodniki kuchenne antypoślizgowe wyposażone są najczęściej w specjalną spodnią warstwę. Jest ona wykonana z takich materiałów jak guma nitrylowa czy polichlorek winylu. Dzięki tej warstwie chodnik przylega do podłogi całą swoją powierzchnią i nie przesuwa się po niej w sposób niekontrolowany. Podgumowany chodnik kuchenny będzie więc znacznie zwiększał komfort użytkowania i bezpieczeństwo.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady