Current Image

Filtry

CHODNIKI NA KORYTARZ

34 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki na korytarz

Chodnik na korytarz to nie tylko dekoracja, to również dodatek o wielu praktycznych zastosowaniach. Chodnik na korytarz wejściowy chroni podłogę przed wilgocią i brudem wnoszonym na obuwiu z zewnątrz. Kupując chodnik do przedpokoju, warto więc postawić na wytrzymałe syntetyczne tkaniny odporne zarówno na wodę, jak i zabrudzenia. Z kolei chodnik na korytarz wewnętrzny, poza funkcjami dekoracyjnymi, ma również ocieplać i wyciszać pomieszczenie. Chodnik na korytarz czy do przedpokoju powinien mieć również właściwości antypoślizgowe. Warto więc postawić na podgumowany chodnik na korytarz. Dzięki specjalnej warstwie spodniej taki chodnik będzie ściśle przylegał do podłogi.

Tradycyjne i nowoczesne chodniki na korytarz

W ofercie chodników w sklepie Komfort z łatwością znajdziecie zarówno nowoczesne chodniki na korytarz, jak i wzory do klasycznych aranżacji. Nowoczesne chodniki na korytarz to przede wszystkim modele ozdobione wzorami geometrycznymi. Taki chodnik na korytarz sprawdzi się zarówno w minimalistycznym wnętrzu skandynawskim, jak i w aranżacjach loftowych czy industrialnych. Najpopularniejsze nowoczesne chodniki na korytarz to modele utrzymane w tonacjach czerni, bieli i szarości. Choć oczywiście coś dla siebie znajdą wśród nowoczesnych chodników również miłośnicy żywszych kolorów. Czarno biały chodnik na korytarz w geometryczne wzory może być również ozdobą aranżacji w stylu glamour.

Z kolei do tradycyjnych wnętrz możemy wybrać chodniki na korytarz inspirowane wzorami perskich czy tureckich dywanów. Taki chodnik będzie wyglądał dobrze na podłodze z desek lub paneli i w towarzystwie mebli w zabytkowym stylu. Taki klasyczny chodnik na korytarz może sprawdzić się również we wnętrzach inspirowanych klimatami retro.

Dobrym wyborem może być także uniwersalny chodnik na korytarz. W takim przypadku najlepiej sprawdzają się chodniki w neutralnych kolorach jak szary, beżowy czy jasnobrązowy. Dosyć uniwersalne są także chodniki na korytarz w odcieniach pastelowych.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady