Umów się
Kontakt
Sklepy
Zaloguj
Ulubione
Koszyk 0
Zaloguj

CHODNIKI NA ZEWNĄTRZ

4 produkty
Filtry
   • Skład runa
   • Kolor
   • Wzór
   • Rozmiar
   • Antypoślizgowy
   • Pomieszczenie (1)
   • Rodzaj tkania
   • Cena

   Domyślnie

   -36
   chodnik, 80 cm, nowoczesny, gładki, szary

   34,97 zł/mb

   54,99 zł/mb

   Różne rozmiary
   0.80 m
   Dostępny w 2-5 dni
   -40
   chodnik, 80 cm, nowoczesny, gładki, szary

   32,97 zł/mb

   54,99 zł/mb

   Różne rozmiary
   0.80 m
   Dostępny w 2-5 dni

   Chodniki na zewnątrz

   Coraz częściej dywaniki pojawiają się nie tylko w wystroju przedpokoju, kuchni czy łazienki. Wiele osób wybiera również chodniki na zewnątrz. Ocieplają one wygląd tarasu, altany czy balkonu. Chodnik na zewnątrz, dobrany do stylu, w jakim urządziłeś dodatkową przestrzeń, staje się ciekawą dekoracją, a także stanowi dobre wykończenie aranżacji. Szczególnym uznaniem klientów cieszą się chodniki na zewnątrz utrzymane w stylu skandynawskim, klasycznym lub boho.

   Dywaniki na zewnątrz

   Przy wyborze dywanika na zewnątrz, kieruj się nie tylko jego kolorem i wzorem. Weź też pod uwagę materiał, z jakiego został wykonany dywanik oraz jego kształt.
   Z reguły dywanik na zewnątrz ma kształt prostokąta, kwadratu, koła lub owalu. Jeśli urządzasz wąski, długi balkon wybieraj dywaniki prostokątne. Przy większej przestrzeni możesz dowolnie dobrać kształt, zależnie od Twojego gustu.

   Dywaniki na zewnątrz – materiał

   Popularne są zarówno dywaniki na zewnątrz wykonane z naturalnych, jak i sztucznych materiałów.
   Wśród materiałów naturalnych królują: juta, włókna konopne, oraz bawełna. Dostępne są także chodniki na zewnątrz sznurkowe tkane z przędzy wełnianej. Takie dywaniki, choć wyglądają pięknie, nadają się raczej do zastosowań wewnątrz domu. Dlaczego? Przede wszystkim mocno nasiąkają wodą i szybko niszczą się pod jej wpływem. Są również podatne na blaknięcie. Z tego względu zaleca się, aby nie pojawiały się na tarasach lub balkonach. Jeśli mimo wszystko marzysz o dywaniku na zewnątrz z naturalnego materiału, wybierz niewielki, wyłącznie dekoracyjny, model.
   Dywaniki na zewnątrz z materiałów sztucznych to takie wykonane z poliestru, polietylenu, winylu lub polipropylenu o niskim runie. Takie dywaniki dużo lepiej sprawdzają się na powietrzu. Nie chłoną wilgoci, nie odkształcają się i nie blakną pod wpływem słońca. Swobodnie możesz więc rozłożyć je na tarasie lub balkonie i pozostawić tam przez cały sezon, od wiosny do jesieni. Syntetyczny dywanik na zewnątrz będzie pięknie wyglądał zarówno pierwszego, jak i ostatniego dnia!

   Zobacz powiązane produkty

   Zobacz powiązane Porady