Current Image

Filtry

CHODNIKI ANTYPOŚLIZGOWE

48 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki antypoślizgowe

Chodniki to dodatek, który wykorzystujemy zarówno w domach, jak i w obiektach użyteczności publicznej, biurach, hotelach, pensjonatach itd. Chodnik pełni w pomieszczeniu funkcje dekoracyjne, a także chroni podłogę przed nadmiernym zużyciem. We wszystkich miejsca, w których szczególnie zależy nam na bezpieczeństwie, warto postawić na chodniki antypoślizgowe. Co decyduje o tym, że chodnik ma takie właściwości? Chodniki antypoślizgowe to przede wszystkim modele ze spodnią warstwą wykonaną ze specjalnego tworzywa. W większości przypadków podgumowane chodniki antypoślizgowe posiadają spód wykonany z takich materiałów jak polichlorek winylu lub guma nitrylowa. Materiały te sprawiają, że chodnik antypoślizgowy przylega do podłoża całą powierzchnią i nie przesuwa się w sposób niekontrolowany. W domu chodniki antypoślizgowe możemy wykorzystać we wszystkich miejscach, w których szczególnie ważne jest bezpieczeństwo. Chodnik antypoślizgowy może przydać się więc w łazience, kuchni, czy na schodach. Właściwości antypoślizgowe są szczególnie ważne, jeśli w domu mieszkają energiczne małe dzieci lub osoby starsze, dla których ewentualny upadek może być szczególnie niebezpieczny.

Chodniki antypoślizgowe na metry

Chodniki antypoślizgowe w sklepie Komfort to kilkadziesiąt wyselekcjonowanych wzorów. Są to zarówno chodniki nowoczesne, jak i klasyczne chodniki przeznaczone do bardziej tradycyjnych aranżacji. Zdecydowana większość chodników antypoślizgowych jest w naszym sklepie dostępna na metry. Oznacza to, że przy składaniu zamówienia możemy wybrać dowolną ilość metrów bieżących chodnika. Chodniki antypoślizgowe na metry dostępne są w większości przypadków w rolkach o długości 25 mb. Przy zamawianiu większej ilości należy zaznaczyć, na jakie odcinki ma być podzielony chodnik. Chodniki antypoślizgowe na metry są standardowo obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak dodatkową opcję obszycia także krótszych boków chodnika. Dzięki temu otrzymają Państwo gotowy chodnik antypoślizgowy, wymiarami idealnie dopasowany do konkretnego wnętrza.

Chodniki do przedpokoju na metry

Większość dostępnych w tej kategorii produktów to chodniki do przedpokoju na metry. Oznacza to, że długość zamawianego chodnika możemy dopasować idealnie do wymiarów naszego przedpokoju. Chodniki do przedpokoju na metry są standardowo fabrycznie obszyte jedynie wzdłuż dłuższych boków. Oferujemy jednak możliwość skorzystania z dodatkowej usługi obszycia również krótszych boków chodnika do przedpokoju. Dzięki temu otrzymujemy gotowy i starannie wykończony chodnik do przedpokoju.

Dobór odpowiedniego chodnika do przedpokoju na metry ułatwia również szeroka rozmiarówka. W sklepie internetowym Komfort znajdziecie chodniki do przedpokoju o szerokości od 60 do aż 150 cm.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady