Filtry

CHODNIKI NA BALKON

1 produkt
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki na balkon

Balkon czy taras w nowoczesnym mieszkaniu jest często aranżacyjnym przedłużeniem salonu. Nic więc dziwnego, że coraz częściej decydujemy się na takie dodatki jak dywan czy chodnik na balkon. Ten niedrogi element może diametralnie odmienić to, jak prezentuje się nasz balkon. Wybierając chodnik na balkon, musimy wziąć pod uwagę nie tylko wzór, ale również materiał, z jakiego go wykonano. Dobrze dobrany chodnik na balkon posłuży nam przez długie lata i będzie w stanie oprzeć się niesprzyjającym warunkom pogodowym. W sklepie internetowym Komfort czekają na Was wyselekcjonowane chodniki na balkon wykonane z materiałów odpornych na wilgoć i zabrudzenia. Jeśli urządzacie balkon lub taras, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą chodników.

Chodnik balkonowy – jaki będzie najlepszy?

Chodnik balkonowy może pełnić wiele praktycznych funkcji. Jeśli nie jesteśmy do końca zadowoleni z podłogi na naszym balkonie, to chodnik balkonowy skutecznie ją zakryje. W przypadku bardzo dużego balkonu czy tarasu chodnik balkonowy może nam posłużyć do wizualnego podziału tej przestrzeni na strefy. Dobrze dobrany wzór może także wizualnie powiększyć niewielki balkon.

Kluczową kwestią przy wyborze chodników balkonowych jest dobór odpowiedniego materiału. Najbardziej odporne na warunki atmosferyczne i uszkodzenia mechaniczne będą oczywiście chodniki balkonowe wykonane z włókien syntetycznych. Większość naszych klientów stawia na chodniki balkonowe z polipropylenu. Materiał ten jest nie tylko odporny na działanie wody, ale również bardzo łatwy w pielęgnacji.

Z korzystaniem z balkonu, szczególnie w budynkach wielokondygnacyjnych, związane są również kwestie bezpieczeństwa. Aby korzystanie z chodnika balkonowego było bezpieczne i wygodne, powinniśmy upewnić się, że wybrany przez nas model, posiada również właściwości antypoślizgowe. Zapewnia je specjalna spodnia warstwa wykonana z gumy lub materiału gumopodobnego. Warstwa ta sprawia, że chodnik przylega do podłoża całą swoją powierzchnią i nie przesuwa się trakcie użytkowania.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Kupuj bezpiecznie:

Nasze wyróżnienia:

Markety budowlane i wyposażenie wnętrz

Grand Prix 2023

Podłogi 2023

Łazienki 2023

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.