Current Image

Filtry

ZESTAWY PRYSZNICOWE MOSIĄDZ

17 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Zestaw prysznicowy mosiądz

Mosiądz to materiał wykorzystywany przez producentów armatury już od dawna. To właśnie z mosiądzu bardzo często wykonane są korpusy baterii prysznicowych, wannowych czy umywalkowych. Stop ten jest trwały i odporny na korozję, a wykonane z niego baterie to zwykle zakup na lata. Mosiężny korpus był jednak bardzo często ukrywany pod warstwą chromu lub emalii. Jest jednak kilka wnętrzarskich trendów i stylów architektonicznych, w których charakter świetnie wpisze się zestaw prysznicowy mosiądz czy bateria umywalkowa w tym kolorze.

Kilka takich modeli znajdziecie także w ofercie naszego sklepu online. Zestaw prysznicowy mosiądz jest częścią najnowszych kolekcji łazienkowej armatury takich marek jak Deante, Omnires czy Strohm Teka.Zestaw prysznicowy retro mosiądz – aranżacje

Zastanawiacie się, w jakich aranżacjach sprawdzi się zestaw prysznicowy retro mosiądz? Wiele zależy od tego, jaki konkretnie model wybierzecie. W większości przypadków na zestaw prysznicowy retro mosiądz decydują się osoby, aranżujące tradycyjne łazienki w stylu vintage. Kilka łazienkowych aranżacji, w których możecie wykorzystać takie baterie prysznicowe to:  • Łazienki rustykalne – w takim wnętrzu możecie postawić na zestaw prysznicowy retro mosiądz z matowym finiszem. Armatura imitująca szczotkowane złoto może być elementem, który ożywi prostą rustykalną łazienkę z drewnianymi meblami i doda jej dyskretnej elegancji.
  • Łazienki prowansalskie –  mosiężny zestaw prysznicowy może być również elementem wyposażenia łazienki inspirowanej klimatem słonecznej Prowansji. Dotyczy to szczególnie modeli w stylu retro ze stylizowanymi uchwytami i dużą okrągłą deszczownicą.
  • Łazienki w stylu pałacowym – to aranżacje, w których zamiast szczotkowanego mosiądzu możecie wykorzystać zestaw prysznicowy mosiężny na wysoki połysk. Tak zwane polerowane złoto idealnie wpisuje się w pełen przepychu klimat pałacowych wnętrz. Podobnie jak w przypadku łazienek prowansalskich możecie wykorzystać zestawy prysznicowe ze stylizowanymi, ozdobnymi uchwytami czy słuchawkami.
  • Łazienki glamour – to również wnętrza, które kojarzone są często z dodatkami w kolorze mosiężnym czy złotym. W zależności od tego, na jakie inne dodatki zdecydujecie się w takiej łazience, możecie wykorzystać w niej zarówno polerowane na wysoki połysk zestawy prysznicowe, jak i modele matowe.
  • Łazienki w stylu klasycznym – zestawy prysznicowe mosiężne są na tyle uniwersalne, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać je także w klasycznej łazience. Będzie to dobry wybór, jeżeli chcecie wprowadzić do takiego wnętrza odrobinę elegancji.


Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.