Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE CERSANIT

230 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe Cersanit

Cersanit to aktualnie jedna z najbardziej poznawalnych na polskim rynku marek wyposażenia łazienek. Producent ten posiada w swojej ofercie kompleksową gamę armatury i innych elementów niezbędnych do stworzenia komfortowej i funkcjonalnej łazienki. Dużą część oferty tej marki stanowią oczywiście baterie łazienkowe Cersanit. Wśród kilkunastu różnych kolekcji baterii łazienkowych Cersanit znajdziecie modele inspirowane różnymi, modnymi aktualnie trendami. W ramach każdej kolekcji dostępna jest bateria umywalkowa, wannowa oraz natryskowa. W szerokiej gamie baterii łazienkowych Cersanit znajdziecie także kompleksowe zestawy natryskowe, które możecie wykorzystać w kabinach prysznicowych o różnym kształcie i rozmiarze.

Baterie łazienkowe Cersanit znajdziecie oczywiście również w asortymencie naszego sklepu online. W sprzedaży mamy niemal 160 różnych modeli wyselekcjonowanych z najpopularniejszych kolekcji tej marki. Do zapoznania się z ofertą baterii łazienkowych Cersanit zapraszamy niezależnie od tego, czy planujecie łazienkę nowoczesną, czy też aranżację inspirowaną jednym z tradycyjnych trendów wnętrzarskich.

Dlaczego warto postawić na baterie łazienkowe Cersanit? Jakie zalety mają baterie tej polskiej marki?  • Cersanit posiada jedną z najszerszych na rynku ofert baterii łazienkowych. Cała gama baterii Cersanit podzielona jest na kilkanaście kolekcji inspirowanych różnymi, popularnymi aktualnie trendami wnętrzarskimi. Dzięki temu bez większych problemów znajdziecie baterie łazienkowe Cersanit zarówno do aranżacji klasycznych i łazienek inspirowanych tradycyjnymi trendami, jak i do nowoczesnych wnętrz.
  • Różnorodność baterii łazienkowych Cersanit dotyczy nie tylko designu, ale także kolorystyki. Duża część produktów w tej kategorii to baterie do łazienki w kolorze srebrnym. Nie zabrakło tu jednak także nowoczesnych baterii łazienkowych białych i czarnych, a także modeli, w których elementy czarne połączone są ze wstawkami srebrnymi lub złotymi.
  • Baterie łazienkowe Cersanit wyposażone są w gwarantujące trwałość i niezawodne działanie głowice ceramiczne. Jest to rozwiązanie dużo lepsze niż wykorzystywane czasem w tańszych bateriach głowice uszczelkowe.
  • Baterie łazienkowe Cersanit wyróżniają się nie tylko atrakcyjnym designem i wysoką jakością wykonania. Projektanci tej marki nie zapomnieli również o wykorzystaniu rozwiązań ekologicznych. W bateriach Cersanit wykorzystano między innymi specjalny system napowietrzania, który w znaczący sposób zmniejsza ilość zużywanej w trakcie jej użytkowania wody. Zastosowany w wybranych bateriach Cersanit perlator Water Save jest w stanie ograniczyć ilość zużywanej wody nawet do 6/l min.
  • Do praktycznych zalet baterii łazienkowych Cersanit zaliczyć można także rozwiązania mające na celu ułatwienie codziennej pielęgnacji i sprzątania łazienki. Jest to na przykład powłoka Cersanit Super Shine, którą pokryte są chromowane baterie tego producenta. Warstwa ta minimalizuje powstawanie na baterii wapiennych osadów i ułatwia utrzymanie jej powierzchni w czystości.

Baterie łazienkowe Cersanit – aranżacje

W jakich aranżacjach łazienki wykorzystać można baterie Cersanit? Bardzo szeroki wybór modeli sprawia, że po baterie tego polskiego producenta możecie sięgnąć w przypadku niemal każdej aranżacji. Jeżeli planujecie łazienkę inspirowana jednym z nowoczesnych minimalistycznych trendów, to mogą Was zainteresować baterie łazienkowe Cersanit Inverto. W ramach tej linii znajdziecie białe i czarne baterie łazienkowe Cersanit.  Aranżacje, w których sprawdzą się takie modele, to na przykład łazienki w stylu skandynawskim lub loftowym. W ramach kolekcji Inverto dostępne są także modele czarne ze złotymi elementami. Takie baterie łazienkowe Cersanit mogą być idealnym dodatkiem do eleganckich wnętrz inspirowanych na przykład stylem glamour. Oczywiście w szerokiej ofercie tej marki bez problemu znajdziecie także baterie łazienkowe Cersanit, które wykorzystać można w aranżacjach klasycznych czy nawet łazienkach w stylu retro.Baterie łazienkowe Cersanit – kolekcje

Jak już wspomnieliśmy, baterie łazienkowe Cersanit podzielone są na kilkanaście odrębnych kolekcji. Każda z tych linii produktowych składa się z baterii umywalkowej, wannowej i prysznicowej. Każda kolekcja baterii łazienkowych Cersanit pozwala na stworzenie jednolitej i harmonijnej aranżacji łazienki, w której wszystkie elementy wystroju będą do siebie idealnie pasowały.Baterie łazienkowe Cersanit – gdzie kupić?

Zastanawiacie się, gdzie kupić baterie łazienkowe Cersanit? Bardzo szeroką gamę baterii łazienkowych Cersanit znajdziecie na stronie naszego sklepu online. W stałej sprzedaży mamy niemal wszystkie kolekcje baterii do łazienki tej polskiej marki. Przypominamy również, że Komfort to nie tylko sklep internetowy, ale także rozbudowana sieć salonów stacjonarnych. Sklepy Komfort to aktualnie aż 160 placówek na terenie całego kraju. Najbliższy salon stacjonarny możecie znaleźć, korzystając z intuicyjnej wyszukiwarki na naszej stronie. W sklepie stacjonarnym możecie na żywo zobaczyć, jak prezentują się baterie łazienkowe Cersanit i porozmawiać na ich temat z wykwalifikowanymi doradcami. Każdy z naszych sklepów stacjonarnych może posłużyć również, jako miejsce odbioru artykułów zamówionych w sklepie online. Warto także wspomnieć, że usługę dostarczenia zamówionego towaru do wybranego sklepu stacjonarnego Komfort realizujemy całkowicie bezpłatnie.Baterie łazienkowe Cersanit – gwarancja

Potwierdzeniem wysokiej jakości i trwałości baterii łazienkowych Cersanit jest również długi okres gwarancji oferowany przez tego producenta. W zależności od wybranej kolekcji baterie Cersanit posiadają 7, 10 lub aż 12-letni okres gwarancji. Na 12 lat gwarancji możecie liczyć, kupując baterie łazienkowe Cersanit z inspirowanej nowoczesnymi trendami kolekcji Inverto. Zamiast klasycznych baterii w kolorze chromowanego srebra znajdziecie w niej baterie łazienkowe Cersanit czarne, białe i złote. Jeśli preferujecie klasyczny kolor i design baterii do łazienki, to 12-letnią gwarancją objęte są także modele z kolekcji Cersanit Mille. W przypadku baterii łazienkowych z kolekcji Luvio czy Vigo możecie liczyć na 10 lat gwarancji. Natomiast najkrótszy, ale i tak 7-letni okres gwarancji dotyczy między innymi takich kolekcji baterii łazienkowych Cersanit, jak Cari, Cromo, Lano, Vibe czy Neno. Co ważne, gwarancja na produkty Cersanit dotyczy wszystkich elementów baterii, a nie tylko wybranych części, jak ma to miejsce w przypadku niektórych innych producentów armatury.Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.