Current Image

Filtry

BATERIE ŁAZIENKOWE KUCHINOX

253 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie łazienkowe Kuchinox

Planujecie stylową łazienkę retro, a może jednak nowoczesną minimalistyczną łazienkę inspirowaną stylem skandynawskim? Niezależnie od tego, jaki styl architektoniczny zainspirował Wasze wnętrze, mogą zainteresować Was baterie łazienkowe Kuchinox. Za tą polską marką stoi już ponad 20 lat doświadczenia. Dzięki wysokiej jakości i designowi odzwierciedlającemu najnowsze trendy wnętrzarskie, baterie łazienkowe Kuchinox zdobyły sobie zaufanie klientów nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach.Bateria łazienkowa Kuchinox – jak działa?

To, jak działają baterie łazienkowe Kuchinox, nie odbiega od produktów innych renomowanych producentów armatury. Warto jednak zwrócić uwagę na wysoką jakość materiałów wykorzystanych w tych bateriach. Korpusy baterii łazienkowych Kuchinox wykonane są z mosiądzu. Stop ten gwarantuje maksymalną trwałość i komfort użytkowania. Duże znaczenie ma także zastosowanie w bateriach tego producenta niezwykle trwałych głowic ceramicznych. Gwarantują one zdecydowanie dłuższą żywotność niż w przypadku głowic uszczelkowych stosowanych w tańszych bateriach. Na sposób działania baterii Kuchinox wpływ mają również systemy redukujące nadmierne zużycie wody. Są to między innymi perlatory i inne systemu napowietrzania strumienia wody.Baterie łazienkowe Kuchinox – gdzie kupić?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie kupić baterie łazienkowe Kuchinox, to nie musicie szukać dalej. W naszym sklepie online znajdziecie niemal 200 różnych modeli baterii do łazienki tej polskiej marki. Oferujemy jednak nie tylko zakupy internetowe. Jeśli chcecie przekonać się, jak baterie łazienkowe Kuchinox wyglądają na żywo, to zapraszamy do jednego ze 160 salonów Komfort. Najbliższy sklep można łatwo znaleźć, korzystając z dostępnej na naszej stronie intuicyjnej wyszukiwarki. W salonach Komfort możecie nie tylko zobaczyć produkty z naszej oferty. Realizujemy również usługę darmowej dostawy produktów zamówionych online do wybranego sklepu stacjonarnego.Baterie łazienkowe Kuchinox – cena

Cena baterii łazienkowych Kuchinox uzależniona jest oczywiście od tego, jaki model wybierzecie. Najtańsze baterie umywalkowe Kuchinox to wydatek zaledwie niewiele ponad 100 zł. Taki bazowy model wykorzystać można w małej toalecie dla gości czy w mniej reprezentacyjnych pomieszczeniach. Nieco więcej będziecie musieli zapłacić za dekoracyjne baterie łazienkowe z najnowszych kolekcji. Korzystając z menu po lewej stronie, możecie szybko i łatwo znaleźć baterie łazienkowe Kuchinox w określonej cenie. 

Jeśli interesują Was tanie baterie Kuchinox, to zapraszamy również do sprawdzenia, jakie promocje na produkty tej marki są aktualnie dostępne w naszym sklepie. W miarę możliwości staramy się systematycznie organizować wyprzedaże baterii łazienkowych Kuchinox. W ramach tych promocji wybrane modele baterii z oferty tego polskiego producenta możecie kupić w cenach obniżonych nawet o kilkadziesiąt procent. Zachęcamy również do odwiedzenia działu Outlet, w którym znajdziecie nie tylko przecenione baterie łazienkowe, ale również materiały wykończeniowe, dekoracje i akcesoria.Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.