Current Image

Filtry

BATERIE WANNOWE CERSANIT

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie wannowe Cersanit

Cersanit to aktualnie jeden z najbardziej rozpoznawalnych producentów wyposażenia łazienek nie tylko w Polsce, ale również w wielu innych europejskich krajach. Kiedyś marka ta była kojarzona przede wszystkim z płytkami ceramicznymi. Dziś w ofercie Cersanit znajdziemy kompleksowe wyposażenie łazienek i armaturę, w tym nowoczesne baterie wannowe Cersanit.

Baterie wannowe Cersanit w naszym sklepie online to kilkadziesiąt różnych modeli z najnowszych kolekcji tej marki. Są to zarówno baterie wannowe Cersanit nowoczesne, jak i modele przeznaczone do aranżacji inspirowanych klasycznymi trendami. Poza chromowanymi bateriami wannowymi Cersanit w naszej ofercie znajdziecie również modele w innych kolorach. Dużą popularnością cieszą się na przykład baterie wannowe Cersanit czarne czy złote. W zależności od tego, jaki model wybierzemy, można wykorzystać je na przykład w aranżacjach skandynawskich, nowoczesnych czy łazienkach w stylu glamour.

Bateria do wanny Cersanit – ścienna czy wolnostojąca?

Projektanci marki Cersanit proponują w najnowszej kolekcji zarówno klasyczne baterie wannowe ścienne, jak i coraz popularniejsze ostatnio baterie do wanny wolnostojące. Baterie wannowe ścienne Cersanit dostępne są w standardowej wersji natynkowej, jak i w postaci minimalistycznych baterii podtynkowych. Zaletą baterii wannowych Cersanit natynkowych jest prosty montaż i niska cena. Z kolei baterie podtynkowe swoim minimalistycznym charakterem idealnie wpisują się nowoczesne łazienki.

Coraz częściej sięgamy również po baterie wannowe wolnostojące. Takie modele montowane są zwykle w zabudowie wanny lub w przypadku wysokich baterii wannowych wolnostojących Cersanit bezpośrednio w posadzce obok wanny. Na takie wysokie baterie stojące decydujemy się najczęściej w łazience z pozbawioną zabudowy wanną wolnostojącą. Dużą zaletą tego rodzaju baterii jest możliwość dowolnego wybrania miejsca, w którym ma być zamontowana. Minusem jest jednak konieczność odpowiedniego dostosowania instalacji wodnej w łazience.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.