Current Image

Filtry

BATERIE PRYSZNICOWE VALVEX

39 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Valvex bateria prysznicowa

Niezawodność, jakość i kreatywność to trzy filary, na których zbudowano sukces marki Valvex. Firma ta jest nie tylko jednym z najbardziej rozpoznawalnych, ale również najstarszych producentów armatury w Polsce. Początki tego przedsiębiorstwa sięgają aż 100 lat wstecz i są związane z pierwszą polską fabryką armatury, która powstała już w 1922 roku. Dziś armatura łazienkowa tej firmy, w tym także baterie prysznicowe Valvex dostępne są nie tylko na większości europejskich rynków, ale również w wielu krajach Ameryki Północnej, Południowej i Bliskiego Wschodu.

Baterie prysznicowe Valvex znajdziecie oczywiście również w ofercie sklepu internetowego Komfort. W sprzedaży posiadamy kilkadziesiąt różnych modeli baterii prysznicowych Valvex wyselekcjonowanych z najnowszych kolekcji tego producenta armatury. Jeśli urządzacie akurat nową łazienkę lub planujecie remont generalny tego pomieszczenia, to zapraszamy do sprawdzenia, jakie baterie prysznicowe Valvex są aktualnie dostępne w naszym sklepie online.Bateria prysznicowa Valvex – jaką wybrać?

Rozbudowany i różnorodny katalog produktów od lat jest jedną z zalet marki Valvex. Różnorodność ta dotyczy również baterii prysznicowych tego producenta. Poza klasycznymi modelami chromowanymi znajdziecie tu także baterie prysznicowe w innych kolorach. Bardzo dużą popularnością cieszy się na przykład taki model jak bateria prysznicowa Valvex czarna. W zależności od designu wybranego modelu czarna bateria prysznicowa może być ozdobą zarówno łazienki nowoczesnej, jak i wnętrza klasycznego. Po czarną armaturę sięgają często także osoby, urządzające łazienki w stylu skandynawskim.

Kolejnym bestsellerem z katalogu tej polskiej marki są baterie prysznicowe Valvex złote. Moda na złote dodatki w aranżacji łazienki trwa nieprzerwanie już od kilku sezonów. Nawet parę niewielkich złotych akcentów może prostej, klasycznej łazience dodać dyskretnej elegancji.

Wśród baterii prysznicowych Valvex coś dla siebie znajdą również miłośnicy surowych klimatów industrialnych. Bardzo ciekawym dodatkiem do takiej aranżacji łazienki może być bateria prysznicowa Valvex w kolorze miedzianym.Valvex bateria podtynkowa prysznicowa – jakie zalety ma takie rozwiązanie?

W ofercie baterii prysznicowych Valvex nie mogło zabraknąć oczywiście cieszących się coraz większą popularnością modeli podtynkowych. Skąd się wzięła popularność tego rodzaju baterii? W dużej mierze wynika ona z dominacji nowoczesnych i minimalistycznych trendów wnętrzarskich. Baterie podtynkowe Valvex, podobnie zresztą jak modele innych producentów, montowane są w większości pod powierzchnią płytek. Widoczne są jedynie manipulatory sterujące temperaturą i ciśnieniem wody oraz takie elementy jak słuchawka czy deszczownica. Taka konstrukcja baterii idealnie wpisuje się w łazienki inspirowane minimalistycznymi trendami. Jest to również prosty sposób na to, aby zaoszczędzić wewnątrz kabiny prysznicowej odrobinę dodatkowej wolnej przestrzeni. Jeśli chodzi o mankamenty baterii prysznicowych podtynkowych, to trzeba pamiętać o tym, że wymagają one nieco bardziej skomplikowanego montażu i odpowiedniego przygotowania instalacji wodnej w strefie kąpielowej. Podsumowując, do zalet baterii prysznicowej podtynkowej Valvex zaliczyć można:  • nowoczesny minimalistyczny wygląd,
  • niewielką ilość miejsca, które zajmuje bateria,
  • łatwą pielęgnację, która związana jest z niewielką liczbą widocznych elementów baterii podtynkowej,
  • duży wybór wzorów, modeli i kolorów.


Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.