leftImage
Komfortowy Remont
łazienki, płytki, podłogi, drzwi, kuchnie, meble do -30% Sprawdź >>
rightImage

Filtry

BATERIE PODTYNKOWE DEANTE

107 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Baterie podtynkowe Deante

Łazienkowe baterie podtynkowe dostępne są dziś w ofercie większości czołowych producentów armatury. Z rok na rok rośnie również popularność tego rodzaju baterii. Coraz częściej pojawiają się one nie tylko w designerskich nowoczesnych wnętrzach, ale również w łazienkach klasycznych czy nawet aranżacjach inspirowanych stylem retro.

Rosnąca popularność baterii podtynkowych znalazła odzwierciedlenie również w nowym katalogu polskiej marki Deante. Baterie podtynkowe Deante to w naszym sklepie internetowym aż kilkadziesiąt różnych modeli z ostatnich kolekcji tego producenta. Oferujemy między innymi baterie podtynkowe Deante umywalkowe, a także baterie wannowe i modele przeznaczone do montażu w kabinie prysznicowej.Deante baterie podtynkowe – najważniejsze zalety

Jakie zalety ma bateria podtynkowa Deante? Co przemawia za tym, żeby postawić na podtynkową armaturę tej polskiej marki?  • Wszystkie produkty Deante, w tym oczywiście także baterie podtynkowe podlegają bardzo rygorystycznej kontroli jakości, na którą składają się aż 3 odrębne etapy. Wszystkie produkty sprawdzane są w trakcie samej produkcji, a następnie po raz kolejny przed wysyłką do dystrybutorów. Natomiast trzeci etap to sprawdzanie poszczególnych parametrów armatury w specjalnym laboratorium Deante w Dziale Badań i Rozwoju.
  • Firma ta posiada własne zakłady produkcyjne, co pozwala na utrzymywanie bardzo wysokim norm jakości.
  • Wiele baterii podtynkowych Deante to produkty proekologiczne. Zastosowano w nich szereg rozwiązań, które mają na celu redukcję ilości zużywanej wody. Są to między innymi podtynkowe baterie Deante termostatyczne.
  • Baterie podtynkowe Deante to jednak nie tylko wysoka jakość wykonania, ale również ciekawe wzornictwo. W tej kategorii znajdziecie modele inspirowane różnymi trendami. Dużą część oferty stanowią w tej kategorii również baterie podtynkowe Deante czarne, mosiężne czy grafitowe.
  • Baterie podtynkowe zajmują zdecydowanie mniej miejsca niż modele natynkowe. Pozwalają one również wizualnie powiększyć strefę umywalkową czy kąpielową. Baterie podtynkowe bardzo często wybierają więc posiadacze niewielkich łazienek.


Deante baterie podtynkowe czarne

W kategorii baterie podtynkowe Deante dostępne są oczywiście nie tylko klasyczne wzory chromowane. Sporą popularnością wśród naszych klientów cieszą się także takie pozycje z katalogu marki Deante jak baterie podtynkowe czarne. Kiedy warto sięgnąć po taki model? Kolor czarny to w dekoracji wnętrz jeden z najbardziej uniwersalnych odcieni. Przy odrobinie aranżacyjnego wyczucia po armaturę w tym kolorze możecie sięgnąć zarówno w łazienkach nowoczesnych, jak i aranżacjach inspirowanych wnętrzarską klasyką.

Czarna bateria podtynkowa Deante może być na przykład elementem łazienki skandynawskiej, w której dominuje biel czy jasne odcienie szarości. Czarne baterie łazienkowe będą w takim wnętrzu kolorystycznym kontrapunktem i urozmaiceniem jasnego, monotonnego tła. Po baterie podtynkowe czarne Deante możecie śmiało sięgnąć również w przypadku surowych łazienek loftowych i industrialnych. Czarna armatura idealnie wpisuje się w tego rodzaju wnętrza.Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.