leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

WITRYNY Z SZUFLADAMI

39 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Witryny z szufladami

Witryny z szufladami to świetny sposób na podniesienie funkcjonalności niemal dowolnego pomieszczenia. Zwiększają dostępną przestrzeń do przechowywania, tym samym ułatwiając utrzymanie porządku i wprowadzając do wnętrza pożądaną harmonię. Witryna z szufladami będzie doskonałą propozycją dla osób, którym wciąż brakuje miejsca na rozmaite drobiazgi i domowe akcesoria. W pojemnych szufladach można trzymać rodzinne pamiątki, albumy ze zdjęciami, tekstylia czy przybory do szycia, do których zawsze będziemy mieć szybki i prosty dostęp.

Tym samym witryny z szufladami składające się na ofertę sklepu Komfort sprawdzą się w pomieszczeniach o różnym przeznaczeniu. Najczęściej są one elementem wyposażenia salonu – dopasowane do pozostałych mebli, z pewnością stworzą z nimi spójną kompozycję. Jednak witryna z szufladami to znakomity wybór także do jadalni – można w niej przechowywać komplety sztućców czy obrusy, mając te przedmioty zawsze pod ręką. Funkcjonalność tego typu mebli docenimy też w domowym biurze. Witryny z szufladami z powodzeniem pomieszczą dokumenty, akcesoria piśmiennicze, przewody czy akcesoria papiernicze i piśmiennicze, po które można sięgnąć w dowolnej chwili, a które nie będą zajmować cennej przestrzeni na biurku.

Witryna szklana z szufladami

Witryna szklana z szufladami jest nie tylko praktyczna, ale również stylowa i bardzo elegancka. Szklane drzwiczki dodają jej wizualnej lekkości, dzięki czemu będzie dobrym rozwiązaniem nawet do wnętrz o niewielkim metrażu. Witryny szklane z szufladami cechują się różnorodnością także pod względem stylu, w jakim są utrzymane. Modele o jednolitej kolorystyce i prostym designie to świetny wybór do pomieszczeń nowoczesnych, łączące biel i drewno – skandynawskich, natomiast z subtelnie frezowanymi frontami – klasycznych lub rustykalnych. Meble te różnią się też liczbą szuflad. Witryna z 2 szufladami czy witryna z 3 szufladami? Możliwości i konfiguracji jest naprawdę sporo, więc z pewnością znajdziemy wariant odpowiadający naszym potrzebom i oczekiwaniom.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.