PERI PER 130 GRAPHITE
1/1

opis produktu

DYWAN PERI PER 130 GRAPHITE to model o wymiarach 80 x 140 cm. Dywan grafitowy pokrywa dynamiczny i falisty wzór, który wniesie do wnętrza oryginalność. Prezentowany dywan do salonu oraz sypialni wyróżnia się połyskującym wykończeniem, które zapewnia elegancję oraz rozświetlenie. Produkt posiada miękką, sprężystą i łatwą w pielęgnacji powierzchnię. Dywan grafitowy jest wysoce odporny na czynniki mechaniczne - produkt nie ulega wilgoci, udeptywaniu, ścieraniu oraz trwałym zabrudzeniom. Dywan tkany maszynowo wykonany został z syntetycznych włókien poliestru.

Szczegóły Produktu

Rodzaj dywanu:Nowoczesne
Materiał:100% Poliester
Gwarancja:2 lata
Kolor:Grafitowe
Wysokość runa:8 mm
Waga całkowita:800 g/m2
Wzór:
  • Loft
  • Glamour
Rozmiar:0.80 x 1.40 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:
  • Do salonu
  • Do sypialni
Ogrzewanie podłogowe:Tak
Wyprzedaż:Tak

Opinie

peri per 130 graphite

Nr kat. 100261671

189 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

0.80 x 1.40 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.