Filtry

DYWANY GRAFITOWE

312 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany grafitowe

Grafit to kolor pomiędzy czernią a szarością. Grafitowe dywany kojarzą nam się przede wszystkim z modnymi ostatnio aranżacjami industrialnymi i loftowymi. I rzeczywiście w takich nowoczesnych stylizacjach grafitowe dywany będą czuły się najlepiej. Wbrew pozorom grafit to kolor, który sprawdzi się nie tylko w takich chłodnych, nowoczesnych wnętrzach. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby grafitowy dywan wykorzystać także w aranżacjach inspirowanych stylem skandynawskim, w którym różne odcienie szarości są jak najbardziej na miejscu.

Grafitowy dywan w salonie

Czy grafitowy dywan do salonu to dobry pomysł? Za wyborem takiego dywanu przemawia przede wszystkim uniwersalność tego koloru. Dywan grafitowy możemy z powodzeniem zestawić z meblami czy ścianami w różnych kolorach. Istnieje więc duża szansa, że decydując się na grafitowy dywan, w ten czy inny sposób wykorzystamy go nawet po zmianie wystroju pomieszczenia, czy po zakupie nowych mebli. Kolejną zaletą grafitowego dywanu w salonie jest to, że ewentualne zabrudzenia czy plamy nie będą tak widoczne na ciemnej tkaninie.

To, czy zdecydować się na grafitowy dywan w salonie, powinno zależeć również od koloru naszych mebli i ścian. Grafitowy dywan w salonie będzie się świetnie komponował z meblami z naturalnego drewna. Jeśli preferujecie bardziej kontrastowe zestawienia kolorystyczne, to grafitowy dywan będzie również świetnym tłem dla mebli w kolorze żółtym, zielonym,  turkusowym czy musztardowym.

Kolejne interesujące połączenie kolorystyczne stanowić będzie grafitowy dywan i meble lub dodatki w kolorach pastelowych. Najbardziej klasycznym tego rodzaj zestawieniem jest grafit i pudrowy róż. Równie dobrze sprawdzi się jednak połączenie grafitowego dywanu z dodatkami w kolorze delikatnego, pastelowego błękitu.

Do grafitowego dywanu będą pasowały również meble w bardzo jasnych kolorach. W nowoczesnym wnętrzu możemy zdecydować się na meble w kolorze chłodnej bieli. Z kolei w bardziej tradycyjnych aranżacjach z grafitowym dywanem możemy zdecydować się na meble beżowe. Takie połączenie pozwoli na stworzenie we wnętrzu ciepłej i przytulnej atmosfery.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.