Filtry

DYWANY DO SYPIALNI

2781 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany do sypialni

Sypialnia to domowa oaza spokoju, miejsce codziennego relaksu i odpoczynku.  Pomieszczenie to wymaga specjalnej oprawy, dzięki której stworzymy w nim ciepły i przytulny klimat. Dywany do sypialni pełnią dwojaką funkcję. Z jednej strony dywan do sypialni jest elementem dekoracyjnym. Jako taki, powinien współgrać z aranżacją całego pomieszczenia. Dywany w sypialni pełnią jednak również funkcje praktyczne. Zadaniem dywanu do sypialni jest termoizolacja i ocieplenie pomieszczenia, a także jego wyciszenie.

Wybierając dywany do sypialni, warto więc wziąć pod uwagę nie tylko ich wygląd, ale również długość runa, materiał czy gęstość. Z reguły sypialnia jest mniej eksploatowanym pomieszczeniem niż na przykład kuchnia czy salon. W związku możemy pokusić się o dywan do sypialni z długim runem. Taki dywan do sypialni shaggy jest może nieco bardziej wymagający w kwestiach pielęgnacji. Nic jednak nie zastąpi uczucia, gdy po przebudzeniu możemy zanurzyć stopy w puszystym i miękkim dywanie.

W sypialni sprawdzą się zarówno dywany z materiałów naturalnych, jak i syntetycznych. Wełniany dywan do sypialni będzie świetnym termoizolatorem. Wełna sprawdza się również jako naturalny regulator poziomu wilgotności w pomieszczeniu. Z drugiej jednak strony wełniane dywany do sypialni nie są polecane alergikom. Równie dobrym wyborem będzie dywan do sypialni z polipropylenu lub poliestru. Są one bardzo miłe w dotyku i do złudzenia przypominają naturalną wełnę.

Dywany do sypialni nowoczesne

Oferta sklepu internetowego Komfort obejmuje ponad 1000 dywaników i dywanów do sypialni. Sporą część tej oferty stanowią dywany do sypialni nowoczesne. Można je z powodzeniem wykorzystać w wielu, modnych ostatnio, nowoczesnych trendach wnętrzarskich. Po nowoczesny dywan do sypialni możemy sięgnąć, na przykład urządzając to pomieszczenie w stylu loftowym, industrialnym czy skandynawskim. Wśród minimalistycznych, nowoczesnych dywanów do sypialni sporym powodzeniem cieszą się na przykład dywany czarno-białe, dywany z geometrycznymi wzorami czy dywany szare.

Zobacz powiązane porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.