DYWAN DZIECIĘCY DIAMOND COSMO
1/7

opis produktu

Dywan Diamond Cosmo prezentujący kosmos zachwyci zarówno dorosłych jak i tych najmłodszych. Możemy dostrzec, że produkt ma mieszankę wielu kolorów, ale jednak przeważa w nim czarna barwa. Ma kształt prostokąta o wymiarach 1,20 x 1,70 m. Powstał z polipropylenu Heat Set Frise. Nie gromadzi w sobie kurzu i nie elektryzuje się. Przewodzi ciepło, więc nadaje się do domu z ogrzewaniem podłogowym. Nie traci kolorów pod wpływem promieni UV czy prania. Jest odporny na ścieranie, odkształcenia czy ataki insektów a przy tym hipoalergiczny – nie wywołuje reakcji alergicznych. Dywan Diamond Cosmo został utkany maszynowo.

Szczegóły Produktu

Kolekcje:DZIECIĘCE
Rodzaj dywanu:Dziecięce
Materiał:100% Polipropylen Heat Set Frise
Gwarancja:2 lata
Kolor:
  • Wielokolorowe
  • Czarne
Wysokość runa:13 mm
Waga całkowita:3000 g/m2
Wzór:
  • Dla chłopca
  • Kosmos
Dostępny tylko w Komfort:TAK
Rozmiar:1.20 x 1.70 m
Antypoślizgowy:Nie
Rodzaj tkania:Tkane maszynowo
Kształt:Prostokąt
Pomieszczenie:Do pokoju dziecięcego
Ogrzewanie podłogowe:Tak

Opinie

dywan dziecięcy diamond cosmo

Nr kat. 100219543

349 zł/szt

Raty 20 x 0%

Wymiary:

1.20 x 1.70 m

1 szt.

227
Kup teraz - zapłać za 30 dni!

Odbiór za 0 zł w 160 sklepach

30 dni na bezpłatny zwrot

Klienci oglądali również

Porady eksperta

Zobacz więcej porad >

Bożena Tomczyk

Menedżer Kategorii - Dywany

JAKIE SĄ UNIKALNE CECHY NASZYCH DYWANÓW?

1

WEŁNIANY

Dywan wykonany z wełny nowozelandzkiej, uznawanej za najlepszy gatunek wełny na świecie. Gwarantuje wysoką wytrzymałość, sprężystość i miękkość, zatem najwyższy komfort użytkowania. Jest naturalnym regulatorem wilgotności powietrza i doskonałym termoizolatorem.

2

RĘCZNIE WIĄZANY

Dywan tkany jest ręcznie na krosnach poprzez wiązanie każdego z pojedynczych supełków w jedną całość. Charakterystyczną cechą tych dywanów jest ich spód, gdzie każdy widoczny pęczek świadczy o historii i jakości tworzonego dywanu. Jest to najbardziej pracochłonna technika wytwarzania dywanów.

3

RĘCZNIE TKANY

Dywan tkany jest na ręcznych krosnach taką samą techniką jak przed wiekami, w niewielkich zakładach tkackich. Przędza tkana jest ręcznie wokół osnowy, tworząc włosie dywanu, które na tym etapie jest znacznie dłuższe niż w gotowym produkcie. Długość włosia jest zmniejszana w późniejszych fazach produkcji.

4

DYWAN ZEWNĘTRZNY

Idealny na balkon lub taras, oraz do wewnątrz pomieszczeń. Odporny na działanie czynników atmosferycznych, promieni słonecznych, a także zabrudzeń. Bardzo łatwy w utrzymaniu czystości, idealnie nadaje się do pomieszczeń ze zwierzętami.

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.