Filtry

DYWANY KOLOROWE

200 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Dywany kolorowe

Dywany pełnią w naszych domach kilka różnych funkcji. Z jednej strony są dekoracją, która może całkowicie odmienić charakter wnętrza. Z drugiej pełnią również funkcję praktyczną, izolują nas od chłodnej podłogi i nadają pomieszczeniu przytulnego charakteru. Dywan w odpowiednio dobranym kolorze może także optycznie powiększyć lub wręcz przeciwnie, zmniejszyć pomieszczenie. W ofercie sklepu Komfort dostępne są dywany jednokolorowe, dywany wzorzyste, a także dywany kolorowe w przeróżnych odcieniach i zestawieniach barw.

Dywan kolorowy Komfort sprawdzi się w różnych pomieszczeniach. Naturalnym miejscem dla dywanów wielokolorowych jest oczywiście pokój dziecięcy. Wśród kilkuset wzorów kolorowych dywanów w sklepie Komfort bez trudu znaleźć można takie ozdobione bajkowymi postaciami czy zwierzętami. Coś dla siebie znajdą również mali miłośnicy futbolu. Czekają na nich na przykład kolorowe dywany z motywem boiska piłkarskiego. Kolorowe dywany do pokoju chłopca czy dziewczynki mogą stać się również ulubionym miejscem zabawy. Wystarczy, że wybierzemy dywan z motywem ulic miasta, magicznego labiryntu czy indiańskiej wioski. W przypadku takich kolorowych dywanów będących swojego rodzaju matą do zabawy, warto wybrać raczej te z krótkim runem. Ułatwi to utrzymanie ich w czystości.

Dywany kolorowe mają jednak o wiele więcej zastosowań. Często dywan z wyrazistym, wielokolorowym wzorem może być ciekawym dodatkiem do monochromatycznego, minimalistycznego wnętrza. Niewielki, kolorowy dywan w biało szarym salonie w stylu skandynawskim może stać się naprawdę oryginalną i przyciągającą wzrok dekoracją. Do stylu skandynawskiego idealny będzie na przykład kolorowy dywan w paski czy inne geometryczne wzory.

Dywany wielokolorowe to także strzał w dziesiątkę w przypadku wnętrz inspirowanych stylem etnicznym. Dużą popularnością cieszą się dywany ozdobione kolorowymi wzorami meksykańskimi czy hiszpańskimi. Tego rodzaju dywan pomoże nam stworzyć w mieszkaniu klimat kojarzący się ze słońce, latem i egzotyką.

Zobacz powiązane porady