Current Image

Filtry

NOWOCZESNE CHODNIKI PODGUMOWANE

47 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Nowoczesne chodniki podgumowane – styl i bezpieczeństwo

Chodniki podgumowane to idealne rozwiązanie do przedpokoju, czyli wnętrza pełniącego szereg funkcji: komunikacyjną, użytkową i reprezentacyjną. Szukając dywanika lub chodnika do tego pomieszczenia, zwróć uwagę na materiał, z jakiego został wykonany, a także na jego walory estetyczne. Odpowiednio dobrana kolorystyka chodnika rozświetli wnętrze wiatrołapu oraz nada mu wrażenia przytulności, co jest niezwykle ważne w miejscu, w którym wita się gości. W przedpokoju to właśnie chodnik jest głównym akcentem dekoracyjnym, dlatego dobrze zastanów się nad jego kolorystyką i wzornictwem. W pomieszczeniu pozbawionym okien, długim i wąskim postaw na jasną, stonowaną kolorystykę, która nada wnętrzu przytulności. Chodniki utrzymane w zgaszonych barwach idealnie wkomponują się we wnętrza utrzymane w nowoczesnym, minimalistycznym stylu.

Z jakich materiałów powinien być wykonany chodnik do przedpokoju? We wnętrzu, do którego często wnosi się z zewnątrz piasek i błoto, raczej nie sprawdzą się chodniki wykonane z naturalnych materiałów. Dużo lepszym rozwiązaniem są nowoczesne chodniki podgumowane, wykonane z odpornych na uszkodzenia i zabrudzenia syntetycznych materiałów: jak poliester i polietylen. Dzięki krótkiemu włosiu są one łatwe w utrzymaniu czystości oraz odporne na odkształcenia. Dzięki pokryciu spodniej warstwy chodnika specjalną warstwą mieszanki gumowej ściśle przylegają do podłogi, zapobiegając jego przesuwaniu się. Chodniki tego typu są polecane szczególnie do wnętrz wyłożonymi płytkami: znacznie ograniczają ryzyko poślizgnięcia się.

Chodnik podgumowany nowoczesny – stonowane kolory i wytrzymałe materiały

Nowoczesne chodniki podgumowane to rozwiązanie szczególnie polecane do pomieszczeń przechodnich, jak korytarze, wiatrołapy, a także do wszystkich wnętrz, w których często chodzi się boso. Sprawdzą się także w kuchni i na tarasie. Chodniki podgumowane są bardzo funkcjonalne: zwiększają bezpieczeństwo, służą utrzymaniu czystości w reszcie domu oraz posiadają walory estetyczne, dzięki czemu zdobią wnętrze. Obecnie coraz większą popularnością cieszą się chodniki podgumowane w stylu nowoczesnym. Wykonane z wytrzymałych tkanin chodniki podgumowane nowoczesne wkomponują się niemal w każde wnętrze. Nowoczesny chodnik z motywem marokańskiej koniczyny z powodzeniem stanie się głównym akcentem pomieszczenia. Chodnik z tym wzorem w ciemniejszej kolorystyce sprawdzi się na jasnej podłodze, z kolei wersja jasna pasuje do wnętrza minimalistycznego. Chodnik z ciekawym wzorem, np. geometrycznym czy utrzymanym w klimacie boho nie tylko stanie się centralnym punktem pomieszczenia, ale także optycznie je powiększy. Z kolei dywan lub chodnik podgumowany w ciemnej kolorystyce to rozwiązanie idealne przed wyjściem na taras, czy przed wejściem do garażu.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.