Filtry

CHODNIKI SZNURKOWE

2 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Chodniki sznurkowe

Szukasz chodnika, który sprawdzi się położony na balkonie, w przedpokoju, kuchni lub holu? W takim razie postaw na chodnik sznurkowy!
Czym są chodniki sznurkowe? Dywany tego typu wykonuje się metodą podobną do plecenia mat, czyli wykorzystując tzw. płaskie tkanie. Dywany – chodniki sznurkowe pozbawione są także runa strzyżonego (czyli gęstych, sterczących włókien utrudniających utrzymanie dywanu w czystości).

Chodniki sznurkowe Komfort

Wiele modeli dywanów sznurkowych dostępnych jest w ofercie sklepu Komfort. Chodniki sznurkowe, które możesz zakupić, bardzo łatwo wyczyścić. Z powodzeniem umieścisz je na balkonie lub w słonecznym przedpokoju – są odporne na blaknięcie. Większość modeli, z uwagi na metodę ich wytworzenia i rodzaj włókna, jest także odporna na mole i bakterie.
Chodniki sznurkowe Komfort są wreszcie bardzo wytrzymałe. Nawet przy dużym ruchu przez długi czas pozostają niezatarte i wciąż prezentują się doskonale. Dlatego też tak dobrze sprawdzają się w pomieszczeniach przechodnich – nawet jeśli na co dzień panuje w nich duży ruch.

Sznurkowy chodnik – w jakim stylu?

Czy wiesz, że możesz wybrać sznurkowy chodnik utrzymany w dowolnej stylistyce? Najbardziej popularne są modele nowoczesne, które wyróżnia prostota i neutralna kolorystyka. Takie chodniki sznurkowe dostępne są w odcieniach szarości, czerni, beżu – lub połączeniu tych barw.
Możesz jednak również postawić na tradycyjne chodniki sznurkowe dostępne najczęściej w kolorze czerwonym lub zielonym. Sprawdzą się one we wnętrzach klasycznych. Wykorzystasz je także w zastosowaniu komercyjnym.
W ofercie sklepu Komfort znajdziesz też specyficzny chodnik sznurkowy typu „shaggy”. Ma on grubsze i dłuższe włosie niż modele tradycyjne. Dzięki temu jest bardziej miękki i przyjemny w dotyku. Świetnie sprawdzi się więc np. położony przy łóżku w sypialni. Minusem takiego chodnika może być jednak fakt, że dokładniej i częściej trzeba go czyścić – w wysokim włosiu łatwiej utrzymuje się brud.
Który chodnik sznurkowy powinieneś wybrać? Wiele zależy od Twojego gustu oraz tego, jakiego typu wnętrze urządzasz i jak zostało ono zaaranżowane!

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.