Current Image

Filtry

ŻYRANDOLE DO SALONU

65 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Żyrandole do salonu

Lampa w salonie pełni nie tylko funkcję czysto praktyczną. Jest to również bardzo istotna i rzucająca się w oczy dekoracja tego reprezentacyjnego wnętrza. Na główne oświetlenie tego pomieszczenia wybieramy często efektowne żyrandole do salonu. Odpowiednio dobrany żyrandol do salonu może całkowicie odmienić aranżację i nadać jej niepowtarzalnego charakteru.

W sklepie online Komfort żyrandole do salonu to ponad 70 różnych modeli. Oferujemy lampy do salonu inspirowane różnymi, modnymi aktualnie, trendami wnętrzarskimi. W naszym sklepie znajdziecie zarówno klasyczne żyrandole do salonu, jak i wiele wzorów inspirowanych stylem nowoczesnym. Niezależnie od tego, czy wolicie wnętrzarską klasykę, czy awangardowe, designerskie wnętrza, zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą żyrandoli do salonu.

Żyrandole do salonu nowoczesne czy klasyczne?

Termin żyrandol kojarzy nam się często z zabytkowymi, pałacowymi wnętrzami. W naszej ofercie nie zabrakło oczywiście takich żyrandoli do salonu klasycznych. Do tej kategorii zaliczyć możemy na przykład żyrandole do salonu z kryształkami, które sprawdzą się, chociażby w aranżacjach inspirowanych stylem glamour. Po taki efektowny żyrandol możemy sięgnąć także, urządzając salon w stylu art deco. Z kolei mosiężny żyrandol do salonu, kojarzący się z wiejskim dworkiem możemy wykorzystać w przestronnym, rustykalnym salonie. Nasze żyrandole do salonu to również wiele modeli przeznaczonych do klasycznych wnętrz. W takich aranżacjach możemy wykorzystać różne żyrandole do salonu z kloszami z tkaniny lub szkła. Nie zapomnieliśmy jednak również o miłośnikach tak popularnych ostatnio nowoczesnych aranżacji wnętrz. Sprawdzą się w nich na przykład żyrandole do salonu LED o niezwykle fantazyjnych i awangardowych kształtach. W przypadku lamp ledowych projektantów oświetlenia nie ogranicza już kształt klasycznej żarówki. Z tego względu ledowe żyrandole do salonu mogą mieć naprawdę nietuzinkową formę i stanowić prawdziwą dekorację tego pomieszczenia.

Zobacz powiązane produkty

Zobacz powiązane Porady