leftImage
-14% z kodem
"KOM14C" tylko dla Klubowiczów Klubu Komfort Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE W STYLU LOFTOWYM

192 produkty
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące w stylu loftowym

Kiedyś mieszkanie w opuszczonej hali fabrycznej były tanią alternatywą. Dziś styl loftowy to zdecydowanie jeden z najpopularniejszych wnętrzarskich trendów. Loftowe wnętrza pokochali również Polacy, którzy coraz częściej decydują się zaadoptować elementy loftowe w swoich domach i mieszkaniach. Podobnie jak w przypadku każdego innego stylu, ważnym elementem loftowej aranżacji jest oświetlenie. Jeśli szukacie lampy, która stanie się ozdobą aranżacji w tym stylu, to zapraszamy do zapoznania się naszymi wiszącymi lampami w stylu loftowym.

Lampy wiszące w stylu loftowym to w naszym sklepie internetowym ponad 70 różnych niezwykle efektownych modeli. W aranżacji niewielkiego pomieszczenia wykorzystać możemy proste, wręcz minimalistyczne pojedyncze lampy wiszące w stylu loftowym. Natomiast jeśli chcemy oświetlić duży loftowy salon o wysokim stropie, możemy wybrać jedną z nieco bardziej efektownych lamp wiszących loftowych 4 czy nawet 5 punkowych.

Jaki kolor loftowej lampy wiszącej wybrać? Lampy w tym stylu to przede wszystkim modele utrzymane charakterystycznej dla loftowych wnętrz stonowanej kolorystyce. Największą popularnością cieszą się lampy wiszące loftowe czarne. Często sięgamy również po modele z elementami w odcieniach metalicznych. Ozdobą takiego wnętrza może być na przykład wisząca lampa loftowa miedziana, mosiężna czy złota.

Lampy wiszące loftowe – metal, szkło i drewno

Na jaki materiał postawić wybierając lampy wiszące w stylu loftowym? Charakterystyczne dla tego surowego stylu materiały to przede wszystkim metal i drewno. Lampy wiszące loftowe to w dużej mierze modele metalowe. Są to na przykład tak popularne lampy loftowe z ażurowymi drucianymi kloszami. Oferujemy jednak również efektowne lampy, w których metal połączony jest z elementami drewnianymi. Najbardziej charakterystyczne modele tego rodzaju to lampy w postaci drewnianej belki i zwisających z nich drucianych oprawek. Jeśli natomiast planujecie aranżację loftową w nieco bardziej nowoczesnej wersji, to możecie również wykorzystać lampy wiszące loftowe szklane.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.