Current Image

Filtry

LAMPY WISZĄCE W STYLU INDUSTRALNYM

206 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące w stylu industrialnym

Adaptacja starych przestrzeni fabrycznych na cele mieszkaniowe ma już całkiem długą tradycję. Mimo że prawdziwe wnętrza industrialne są w Polsce nadal stosunkowo rzadko spotykane, to jednak wielu z nas stara odtworzyć się ten charakterystyczny styl w swoich domach i mieszkaniach. O tym, jak popularny jest styl industrialny, świadczyć może nasza bogata oferta inspirowanych nim mebli, dekoracji i dodatków. Dotyczy to oczywiście również oświetlenia, a w naszym sklepie nie mogło zabraknąć lamp wiszących w stylu industrialnym.

Nasze lampy wiszące industrialne to ponad 60 modeli inspirowanych tym surowym stylem. Przeważają wśród nich lampy w charakterystycznej dla tego stylu stonowanej kolorystyce. Lampy wiszące w stylu industrialnym w naszym sklepie to więc przede wszystkim modele w kolorze czarnym, białym i szarym. Sporą popularnością cieszą się również lampy wiszące w stylu industrialnym miedziane i mosiężne. Jeżeli planujecie aranżację wnętrza w stylu industrialnym, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lamp wiszących. Nasze lampy w stylu industrialnym sprawdzą się zarówno jako główne oświetlenie w salonie czy sypialni, jak i jako lampa nad stół do urządzonej w industrialnym klimacie jadalni.

Lampy wiszące industrialne – jaki model wybrać?

Lampy wiszące industrialne to stosunkowo szeroka kategoria, która obejmuje różne rodzaje designerskiego oświetlenia. Jakie lampy wiszące sprawdzą się we wnętrzu industrialnym? W najprostszej wersji lampy wiszące industrialne to po prostu żarówka na grubym czarnym kablu. Takie minimalistyczne oprawki wzbogacone są często dużą, ozdobną żarówką.

Nieco bardziej dekoracyjne lampy wiszące w stylu industrialnym to przede wszystkim modele wykonane z metalu. Są to między innymi lampy wiszące industrialne z metalowymi drucianymi kloszami. Dodatkową ozdobą takiej metalowej lampy wiszącej w stylu industrialnym są często dekoracyjne żarówki retro. Lampy wiszące industrialne to także wiele modeli inspirowanych kształtem starych lamp fabrycznych. Takie lampy dostępne są nie tylko w kolorze czarnym, ale także w wersji miedzianej czy mosiężnej.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.