leftImage
Taniej o VAT
przy zakupie za minimum 100 zł. Sprawdź >>
rightImage

Filtry

LAMPY WISZĄCE LED

155 produktów
Sortowanie:
Domyślnie

Lampy wiszące LED

Technologia LED na zawsze odmieniła nie tylko parametry techniczne oświetlenia naszych wnętrz, ale również to, jak wyglądają lampy. Projektantów oświetlenia przestał ograniczać kształt i wymiary klasycznej żarówki. Lampy wiszące LED zaczęły więc przybierać nietuzinkowe i wcześniej niespotykane kształty. Niezwykle popularne stały się lampy wiszące LED ring, lampy kwadratowe, podłużne czy prostokątne. Lampy wiszące LED przestały być jedynie funkcjonalnym elementem aranżacji pomieszczenia. Zamiast tego często są jego ozdobą i ważną częścią całej aranżacji wnętrza.

W naszym sklepie online znajdziecie kilkadziesiąt różnych modeli lamp wiszących LED. Z powodzeniem można wykorzystać je w aranżacji salonu, jadalni, kuchni czy sypialni. Oferujemy zarówno nowoczesne ledowe lampy wiszące, jak i modele, które odnajdą się w klasycznych aranżacjach wnętrz.

Lampy wiszące ledowe – najważniejsze zalety

  • Lampy wiszące ledowe cechują się przede wszystkim niskim zużyciem energii elektrycznej. Lampa oparta na technologii LED zużywa nawet 80-90% mniej energii niż tradycyjna żarówka lub żarówka halogenowa.
  • Bardzo dużą zaletą wiszących lamp LED jest ogromna ilość dostępnych wzorów i modeli. Konstrukcja diod LED pozwala na stworzenie lamp o oryginalnych i fantazyjnych kształtach.
  • Niska awaryjność sprawia, że wisząca lampa ledowa posłuży nam przez wiele lat. Czas pracy ledowych źródeł światła jest wielokrotnie dłuższy od klasycznych żarówek.
  • W przeciwieństwie do żarówek energooszczędnych starszej generacji lampy LED osiągają 100% mocy praktycznie od razu po włączeniu.
  • Ledowe źródła światła nie nagrzewają się tak jak żarówki starszego typu. Lampa wisząca LED generuje bardzo niewielką ilość energii cieplnej.
  • Jeśli wybierzemy lampę wiszącą LED przystosowaną do żarówek ledowych, możemy dowolnie wybierać moc źródła światła i dostosować ją do aranżacji pomieszczenia.
  • W przypadku wiszących lamp ledowych z wymiennymi źródłami światła możemy również wybrać pomiędzy światłem o barwie zimnej, ciepłej i neutralnej.

Zobacz powiązane produkty

Znajdź najbliższy sklep

160 sklepów Komfort w całym kraju!

znajdź sklep

Masz pytania?

Porozmawiaj z naszym Doradcą

42 21 44 500*

* Opłata jak za połączenie lokalne zgodnie z aktualnym cennikiem operatora sieci komórkowej.